Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Jel' se to testira protok, a raja nek' se nada ?! ;)
NE .... nema sta da se testira sve je to odavno odradjeno tj. Testirano a da ne kazem cifru koju server moze da izdrzi .... daj i ti tako nesta slicno raji pa makar na 24h bit ce ti zasigurno zahvalni ako ni na cemu onda na tvom gestu ;)

Pozdrav
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Ja nisam "profi" nego amater ! ;)[DOUBLEPOST=1481319346][/DOUBLEPOST]
NE .... nema sta da se testira sve je to odavno odradjeno tj. Testirano a da ne kazem cifru koju server moze da izdrzi .... daj i ti tako nesta slicno raji pa makar na 24h bit ce ti zasigurno zahvalni ako ni na cemu onda na tvom gestu ;)

Pozdrav
upload_2016-12-9_22-34-58.png Mozda mi zahvale na ovom gestu ?! ;)[DOUBLEPOST=1481319595][/DOUBLEPOST]Valjda mi necete ovo obrisati kao "onaj" post ?! ;)

upload_2016-12-9_22-39-39.png
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
@Burmann

Ja se ne sjecam da sam pisao o tom forumu o kojem ti pises niti sam ga spomenuo .... tako da..... kad se na osnovu tvog posta bilo ko nadoveze sa od tebe spomenutog foruma jer se osjeca prozvanim itd.... tad se pripisuje doticnima da su oni krivi za dizanje tenzije .... pitajte se ko koga i u kom kontekstu PRVI spominje tj. Slike stavlja sa drugog foruma i svaka vrsta rasprave nisu nista ovdje izgubili na Kajgana forumu barem ja tako mislim

Ni ovaj moj Post nebi trebao da ima mjesta ovdje ali.... ja sam dao tvviet ko zeli da gleda ok ko ne zeli nek poljubi i ostavi nebitno koliko dugo ce dotican gledati .... nisam sigurno stavio da se polemise oko tvviet narednih 5 stranica....

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Znas sta je najgore, ili najbolje ovde ? :D
Sto raja ima svoju glavu da njome misli (jes' da joj ponekad treba ukazati i pokazati neke stvari, ali .....) i sto luc+luc govori istinu ! ;)
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2016
Мислења
58
Поени од реакции
86
Malo ste pogresili sa cestitkama nije 1000 post vec stranica
a ovaj post je
:oeoeoe:Želite da pokušamo,da razvaselimo ovaj forum,pa da se nađemo na bilo kojem pm,da stvorimo nešto da ljudi budu zadovoljni za Novu,jer nemaju svi lovicu da plaćaju pretplatu programa...pa neka im lista traje bar tri dana,a svi znate da može,i mnogo duže....evo ,vrijeme je darivanja...darujmo i mi,srcem...neka nam bar ovi blagdani proteku,u poštivanju ovog foruma...
15000 ovaj moj ce biti vec 15307
cestitam i 1000+ stranica i 15000+ postova
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
58
Поени од реакции
86
@Burmann

Ja se ne sjecam da sam pisao o tom forumu o kojem ti pises niti sam ga spomenuo .... tako da..... kad se na osnovu tvog posta bilo ko nadoveze sa od tebe spomenutog foruma jer se osjeca prozvanim itd.... tad se pripisuje doticnima da su oni krivi za dizanje tenzije .... pitajte se ko koga i u kom kontekstu PRVI spominje tj. Slike stavlja sa drugog foruma i svaka vrsta rasprave nisu nista ovdje izgubili na Kajgana forumu barem ja tako mislim

Ni ovaj moj Post nebi trebao da ima mjesta ovdje ali.... ja sam dao tvviet ko zeli da gleda ok ko ne zeli nek poljubi i ostavi nebitno koliko dugo ce dotican gledati .... nisam sigurno stavio da se polemise oko tvviet narednih 5 stranica....

Pozdrav
Znas sta je najgore, ili najbolje ovde ? :D
Sto raja ima svoju glavu da njome misli (jes' da joj ponekad treba ukazati i pokazati neke stvari, ali .....) i sto luc+luc govori istinu ! ;)
Posto je uplata ne znam sto bi gazda sam sebi placo ko god da je uplatio njemu hvala nadam se ako ga nepoklanja gazda da ce raditi do 9 januara kad pise da istice uplata.

Ako neko stvarno deli viet naloge i ja bi voleo jedan da dobijem mada bi se
zadovoljio i sa dobrom i stabilnom domacom listom koja netrza u vecernjim satima i da ima sve HBO kanale uklucujuci i HBO3 da je sa exyu prevodom a ne albanskim, ruskim, nemackim ili koji god vec da je jezik umesto srpskohrvatskog i sve arene i sport klub kanale i sto vise ovih kanala sa serijama i filmovima sa exyu prevodom.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom