Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
Predlazem da si stvorimo jednu grupu od povjerenja i da si saljemo liste to je inace meni bozo predlagao ali nije stiglo dotle steta pa evo ako neko zeli mozemo si medusobno slati a ja cu poslati ljudima na pp one koje je bozo imao kod sebe na spisku koji mi je poslao ja ih osobno nepoznajem a nije ni on sve a ostale liste domace koje su manje znacajne se mogu dijeliti pojedincima na forumu kako bi imali sta gledati a ako lista se objavi javno nije ni bitno nema stete Bozo je u nekoliko ljudi sumnjao koji objavljuju liste po drugim forumima a ima i onih ovdje koji imaju svoje panele pa kad otkriju listu odmah je ugase ali taj spisak nisam dobila ali je govorio o sestero clanova otprilike. Evo ja cu poslati spisak pa vi bolje znate to bi trebao biti od povjerenja jer se vise poznate.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Lakse vam je da napravite vip i stavite tamo sve sto valja od listi,panela,alata .
A i lakse je nama da udjemo u vas vip nego da vam ulazimo u postu pojedinacno .
PS:
Zamisli kod Miguze i Dsukija koga sve mozes da nadjes u posti ,sve pozadinci i grlati ljudi ,imaju duboko grlo ,bariton bi mogli da pevaju,a mogli bi i u horu .
Dobili su tekst i note .
Sad kad puste glas.
E,pozdravio vas mustafasayar on je dirigent
Код:
http://home-tv.dyndns.tv:8000/get.php?username=mustafasayar&password=mustafasayar201522000&type=m3u
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ko dobio dobio tvviet jos dva userra od vijeta od poznatih sefova sa sf zanimljivo mozda i placaju nek idu van.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vidiš ti kakvi su ljudi, ti podjelio 10 naloga a niko ni da se zahvali :eek:
Objavi namjerno kome si dao pa nek se sramote javno.
Drugi razlog što trebaš objaviti imena je da im i ja ne pošaljem listu, bilo bi im previše.
Treći razlog je da ne ispadne da lažeš da si nekom poslao :)
Drug meni ko se klanja vise nikad ne dobi listu mrzim dupelisce i ulizice.Kod mene drugi sistem vrijedi nego kod vas na SF.I KLANJAJ ME SE U SIREM KRUGU
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
175
Поени од реакции
301
i pitanje je dali ste podelili , ja sam video da je clan odnosno nas kolega INTERNATIONAL bio umesan u ovu temu , pa sam trazio od njega jer znam da bi poslao jedan TVVIET a mozda i vise njih podelio. a vi samo palite ljude
i klasirate ih vec neznam po cemu, dacemo ovom a necemo onom, ako ste vec otvorili temu onda za za sve neka vazi pravilo. ili pustite neke programe , panele ili neka uputstvas i objasnite ljudima kako se to radi neka
svako sam pokusa na svoj pc
VI BLAGODARAM
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom