Индекс

Член од
16 ноември 2017
Мислења
22
Поени од реакции
5
Што ке се случи ако индексот веќе нема повеќе празни странициза запишувајне на нов семестар, ке ти дадат нов индекс или?
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.665
Поени од реакции
2.134
Што ке се случи ако индексот веќе нема повеќе празни странициза запишувајне на нов семестар, ке ти дадат нов индекс или?

Како успеа да га потпуниш све?
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.839
Поени од реакции
10.597
Треба да си купиш сам индекс, нема да ти дадат. Чини околу 400-500 денари.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.888
Поени од реакции
14.438
Што ке се случи ако индексот веќе нема повеќе празни странициза запишувајне на нов семестар, ке ти дадат нов индекс или?
Јас имам видено захефтани додатни страници од страна на тетките во студентски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom