Име и презиме

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Офчар, 28 октомври 2005.

 1. Офчар

  Офчар The Bite of The Mamba [81]

  Член од:
  24 април 2005
  Мислења:
  3.842
  Допаѓања:
  51
  Казан Мехмедов
  Цимпе Стовалечкоски од Ќустендил Јунајтед
  Шлаем Сузуки
  брат му Кулен Марути

  и мојот фаворит

  Сукрет Кариби
   
 2. baby

  baby

  Член од:
  9 јуни 2005
  Мислења:
  6.514
  Допаѓања:
  18
  А некое правило играва има?
   
 3. TripleH

  TripleH .

  Член од:
  10 јуни 2005
  Мислења:
  3.445
  Допаѓања:
  19
  најверојатно нема
   
 4. Офчар

  Офчар The Bite of The Mamba [81]

  Член од:
  24 април 2005
  Мислења:
  3.842
  Допаѓања:
  51
  слободен стил..

  правило: да е смешно или необично.
   
 5. baby

  baby

  Член од:
  9 јуни 2005
  Мислења:
  6.514
  Допаѓања:
  18
  Корнети Дијаманти
   
 6. TripleH

  TripleH .

  Член од:
  10 јуни 2005
  Мислења:
  3.445
  Допаѓања:
  19
  Војномир Радославовиќ
   
 7. Toreador

  Toreador Spectacular Apocalypse

  Член од:
  24 јуни 2005
  Мислења:
  3.451
  Допаѓања:
  45
  George Michael
  Ѓорѓи МИхајлов :pos:

  George Bush
  Ѓорѓи Грмушков
   
 8. Офчар

  Офчар The Bite of The Mamba [81]

  Член од:
  24 април 2005
  Мислења:
  3.842
  Допаѓања:
  51
  Саламандер Бошкоски
   
 9. DreamBeatDream

  DreamBeatDream

  Член од:
  21 септември 2005
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  0
  Kaj mene na ulica ima privatna zdravstvena ordinacija DR.KILLER (prezime)
   
 10. Офчар

  Офчар The Bite of The Mamba [81]

  Член од:
  24 април 2005
  Мислења:
  3.842
  Допаѓања:
  51
  да ве еби ДИЛАВЕР БОЈКУ зашо не ми ја играте играта
   
 11. DreamBeatDream

  DreamBeatDream

  Член од:
  21 септември 2005
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  0
  aj na brzinka izgovaraj go ova ime : dzeladin ben hamdirizam alsabah huzabedin :baeh: .
  A ti odi da go pogodish tocniot zbor vo pogodi go zborot, nikoj ne me igra tamu :(
   
 12. HCL

  HCL Гостин

  Во еден влез од зграда во Чаир,на една врата пишува:Седат и Себат.
  :pos:
   
  коцка, NikolaMKD91, Altair и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Офчар

  Офчар The Bite of The Mamba [81]

  Член од:
  24 април 2005
  Мислења:
  3.842
  Допаѓања:
  51
  Чешма Хаџи Бериша
   
 14. DreamBeatDream

  DreamBeatDream

  Член од:
  21 септември 2005
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  0
  :pos: :pos: a zivee nekoj tamu??:pos: :pos:
   
 15. Divider

  Divider Seraphim

  Член од:
  24 февруари 2005
  Мислења:
  27.697
  Допаѓања:
  3.043
  Убафка Грдова!!
   

Сподели преку: