Игрици на интернет

Член од
1 октомври 2007
Мислења
89
Поени од реакции
0
Ajde site jubiteli na menager idete na http://uk.soccermanager.yahoo.net/yfbm/start.jsp koi e super sekoi den od 15h ima utakmici pocinajate od peta liga pa se do prva treba da se stasa gledam ima ubav broi na makedonci koi se dolgo prisutni ajde bujrum I dojdete vo mini ligata "Makedonija GO GO Go " ke vi objasnime so kako e na site pocetnici :salut: :salut:
 
Член од
1 октомври 2007
Мислења
89
Поени од реакции
0
Nisto posebno pravite tim isto kako da igrate menager samo pocinjate od 5 liga kade se pola od protivnicite ke vi bidat kopijuteri posle toa vo 4 liga igrate so relani timovi kako vas od razlicni zemji ednostavno e za tie so imat igrano menager transfer listi se imate Se ima li registrirano neki pa da mu objasnam so ne mu e jasno vaka na ne videno malce zaebano e
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Ја не се ни регистрирав, само крстив тим Куманово 2007, згрешив 1 год. ама ај.. :)
Сега ќе сум играл со Милан :)
 
Член од
1 октомври 2007
Мислења
89
Поени од реакции
0
Ја не се ни регистрирав, само крстив тим Куманово 2007, згрешив 1 год. ама ај.. :)
Сега ќе сум играл со Милан :)
epa sea odi vo
Friends
I ke stisnes na M i ke odberes mini liga so ime Makedonia GO GO GO i apliciraj ke mu recam na administratorot da te primi i so ne ti e jasno tamu ke ti objasnime
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Jas se registrirav so tim Fkfalanga i dosega imam izigrano 2 utakmici ednata mi e pobeda drugata nereseeno :)
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
Epa on-line igrici, preporacka za da ja igrate e "Conquer" i e ziva zaraza!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom