Иван Исцелител - воскреснувач - телкинезер

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
VIDEHTE LI BREEE NASIO MESIJA MNOGU E POZNAT PA SITE PEJACI SE SLIKAT
RAZBIRAS BUGARSKATA PEJACKA ZVEZDA JULIJA BIKOVA[DOUBLEPOST=1440102671][/DOUBLEPOST]
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
EVE USTE EDEN NEPISMEN..............IVAN NE ZEMA PARI BEZ PARI RABOTI COVEKOT ALOOOOOOO KAJ ZIVEETE BRE VI NEPISMENI..................PA IDE NARODOT OD CELIOT SVET IMA REZULTATI OPAMETETE SE EDNAS ZA SEKOGAS NEPISMENI PA USTE I KOMENTAR PISUVAAAAAAAAAAAAAT
Не е точно дечка е без пари, мене ми бараше 2000 ден за да ми помогне. ..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Она со шишето е врв :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
IVAN NE ZEMA PARI BEZ PARI E ZATOA ZELENKO KOJ SPORED DESETE BOZJI ZAPOVEDI ,,LAZE,, PRAVI GREV A TI LAZES I CE TE KAZNI BOG
Како ти можеш да тврдиш дека не побарал кога не си бил присутен. Освен ако ти не си он неможеш да тврдиш дека не е така.
Ми побара со зборовите "лек има ама не е ефтин, ќе треба да платиш 2000 денари"
Ако си ти он, кажи си, барем ќе збориме во прво лице, а не вака да го потиш со "IVAN MESIJATA NAS SPASITELOT NAS ...BLA... BLA... PRD ...PRD"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
Како ти можеш да тврдиш дека не побарал кога не си бил присутен. Освен ако ти не си он неможеш да тврдиш дека не е така.
Ми побара со зборовите "лек има ама не е ефтин, ќе треба да платиш 2000 денари"
Ако си ти он, кажи си, барем ќе збориме во прво лице, а не вака да го потиш со "IVAN MESIJATA NAS SPASITELOT NAS ...BLA... BLA... PRD ...PRD"

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
JAS STAVIV DOBAR KOMENTAR PA MI GO IZBRISAA I BANIRAA ME BLOKIRAAA ,,EVE ZOSTO LAZES DA TE KAZNI BOG DA UMRES OD RAK DA NE SE ZENIS I DA NEMAS DECA,, IVAN NE ZEMA PARI NA NIKOJ I NIKOGA S CELIOT SVET GO ZNAE TOA I NA TELEVIZIJA SUM GO SLUSAL
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
JAS STAVIV DOBAR KOMENTAR PA MI GO IZBRISAA I BANIRAA ME BLOKIRAAA ,,EVE ZOSTO LAZES DA TE KAZNI BOG DA UMRES OD RAK DA NE SE ZENIS I DA NEMAS DECA,, IVAN NE ZEMA PARI NA NIKOJ I NIKOGA S CELIOT SVET GO ZNAE TOA I NA TELEVIZIJA SUM GO SLUSAL
Фала, да ти се врати. Се што посакуваш за мене, тебе да ти се врати дупло.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
so ne ti e jasno ivan e bozji covek i ne naplatuva razbiras semki u mozok li imas
Ајде вака, ако лажеш дека не си Иван клетвите погоре што ги кажа тебе да се вратат, може ?
А и да ти се вратат, те боли патика, ќе се самоисцелиш.
Srecen den
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
Ајде вака, ако лажеш дека не си Иван клетвите погоре што ги кажа тебе да се вратат, може ?
А и да ти се вратат, те боли патика, ќе се самоисцелиш.
Srecen den
HAHAH TI SI ZAJAC SE PLASIS NORMALNO OTI LAZES CE TE KAZNI BOG NEMA KAJ DA BEGAS HAHAHAHH
 

Kajgana Shop

На врв Bottom