Зошто не оди кафе без цигара?

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ЦРВЕНОКОСА напиша:
ПА НОРМАЛНО ДЕКА НЕ ОДИ КАФЕ БЕЗ ЦИГАРЕ АМА САМО ЗА ПУШАЧИ, А НЕПУШАЧИТЕ НЕКА УЖИВААТ СО НЕШТО ДРУГО-----ЛОКУМЧЕ НА ПРИМЕР...............:mist:
Уште да ги намалиш буквите (знаеш тоа Caps Lock од лево) и се` ќе биде во ред.
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
И што ако пишувам со големи букви?

:baeh: :baeh: :baeh: :baeh: ГЛАВНА СУМ СИ НА КОМПЈУТЕРОВ И КАКО САКАМ КЕ ПИШУВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:baeh: :baeh: :baeh:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ЦРВЕНОКОСА напиша:
:baeh: :baeh: :baeh: :baeh: ГЛАВНА СУМ СИ НА КОМПЈУТЕРОВ И КАКО САКАМ КЕ ПИШУВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:baeh: :baeh: :baeh:

Не ти кажав за твојот компјутер, туку за форумов, во ред?
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
ОК,нова сум овде па не треба да ми се замери за нешто толку банално!!! како и да е,многу љубов и бакнежи од мене до сите
цмоккккккккккккккккккккккккккккккккккккк
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ретко пијам кафе (особено турско) ама кога пијам не ми треба цигара зашто не пушам.Така да мене ми иде кафе без цигара.
 

Птичји Грип

Без влакна на јазикот!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
770
Поени од реакции
8
Се е на психичка база.Цигарите ствараат психичка зависност.Физичка НЕМА.Присуството на никотин не е добредојдено во организмот,а и не е нормално да го има(освен во Vit.PP како никотинамид),за разлика од алкохолот кој во минимални дози го има нормално(на пр.алкохол дехидрогеназа-разградувач).
Е сега,значи на пушачите им е јасно колку е убаво кафето со цигарче,а на непушачите не им е од проста причина што не пушат.
Мене лично,да супер ми е кафе+цигарче.
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
abe ne odi zatoa sto ne odi........ne mozam da zamislam kafe bez cigaraaaaaaaaaaaaa:uvo:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
240
Поени од реакции
3
kafe bez cigare toa e nesto strasno za nepusac.A be so kafe najmalu 2 cigari."DA TI SE SLADIT KAFETO!DA TI POJDE NA MESTO":toe: :toe: :toe: :toe:
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
kafe i cigara

kafe i cigara
cigara i kafe
toa ti e eden poim koj ne mozam da go smislam poinaku.
da pies kafe i da pusis cigara e kako da odis u pekol pardon RAJ!!!!!
za toa narode pusete i pijte kafe i gajle da si nemate oti taka pravi pola nacija, a toj sto vika taka ne ni probal za da vidi kakvo e cuvstvoto, bolje od seks sigurno.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
porano se cudev koa ke mi recea e sea da imam cigarce edno a piat kafe ili lele ama mi se pie kafe so edna cigara lezet...ne svakav zaso bev protiv cigarite a sea nemozam da pominam sabajlecki bez cigara i kafe..u depresii pagjam koa piam kafe a nemam cigara
 

Kajgana Shop

На врв Bottom