Зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки?

Член од
3 октомври 2011
Мислења
170
Поени од реакции
64
Добро, ќе ја фатам онаа со шамијана, па клецкај ја до стоедна и назад
аааа :vozbud: баш ваква сакав види еј којзнае колку е секси, а ако не е лична се знае матилот на глава :D
--- надополнето: 2 јануари 2012 во 17:37 ---
I .... napravi nesto, bapna nekoja, aaaaaaa ?!?!
Ili samo pusti zelbi, JBG toa e toa, znam kako e, ali nada posledna umira !!!
уште несум :drk: ама ко ке бапнам ке те викнам и тебе :unsure:малку си ми чуден бегаш од женски.А за која Нада ми зборуваш......:confused: .? од каде е:cautious: ? а аааамммм ......? а шо и фали o_O .ама сигурно е некоја јака штом последна умира:pos: и поздравија ако ја видиш:D
 

--HEIDERN--

The Iron Fist
Член од
18 декември 2011
Мислења
638
Поени од реакции
378
аааа :vozbud: баш ваква сакав види еј којзнае колку е секси, а ако не е лична се знае матилот на глава :D
--- надополнето: 2 јануари 2012 во 17:37 ---

уште несум :drk: ама ко ке бапнам ке те викнам и тебе :unsure:малку си ми чуден бегаш од женски.А за која Нада ми зборуваш......:confused: .? од каде е:cautious: ? а аааамммм ......? а шо и фали o_O .ама сигурно е некоја јака штом последна умира:pos: и поздравија ако ја видиш:D
Abe ako te/ve fati mazot i, kje visis na drvo, eeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ozbiljno ti kazem, ne te lazem !!!

I zasto mislis deka begam od zenski ???
 
Член од
3 октомври 2011
Мислења
170
Поени од реакции
64
Abe ako te/ve fati mazot i, kje visis na drvo, eeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ozbiljno ti kazem, ne te lazem !!!

I zasto mislis deka begam od zenski ???
е па што ако не фатиo_O ке си се соочам со машката судбина бркаш па те бркаат еееее па што,а па од кај знаеш ако е некоја опасна и ако сум и по мерка може тој мужи ке биде обесен:tapp::D . па зашто мислам те гледам цело време ги кудиш жениве не се фалиш дека сакаш да фатиш женска затоа :cool:
 

--HEIDERN--

The Iron Fist
Член од
18 декември 2011
Мислења
638
Поени од реакции
378
е па што ако не фатиo_O ке си се соочам со машката судбина бркаш па те бркаат еееее па што,а па од кај знаеш ако е некоја опасна и ако сум и по мерка може тој мужи ке биде обесен:tapp::D . па зашто мислам те гледам цело време ги кудиш жениве не се фалиш дека сакаш да фатиш женска затоа :cool:
Ami chumu mi jet !!!
Shala na strana, no zoshto vikash deka sum gi kudel zenskite ?! Pa realnosta i vistinata ako se kazuva, toa ne e kudenje !!! I zar ako sakam da fatam zenska, zarem treba da se falam !!!
 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
несакам од проста причина што несакам со Албанки покрај толку убави МАКЕДОНКИ!!! И поарно ќе имам Македонка од друг град,ама убава мила и све,отколку некоја забулена,што ако недај боже и згрешиш ти доаѓаат нејзините 7-8 братчиња ;)
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
54
Поени од реакции
10
ја лично ги нејќам затоа што ме асоцираат на циганки, а полошо од циганки амин!веднаш ми се јавува слика од контејнер или од оние грознине гоблини што шетаат на раскрсници со бебиња закачени на нивните грозни исушени прљави лајно боја цицки- и сето тоа во мојата свест важи и за ’’албанките‘‘
 
Член од
5 јануари 2010
Мислења
195
Поени од реакции
154
ја лично ги нејќам затоа што ме асоцираат на циганки, а полошо од циганки амин!веднаш ми се јавува слика од контејнер или од оние грознине гоблини што шетаат на раскрсници со бебиња закачени на нивните грозни исушени прљави лајно боја цицки- и сето тоа во мојата свест важи и за ’’албанките‘‘

Druze ti izgleda si centarsko ili aerodromsko dete slabo gi setas drugite naselbi, a ne e loso da prosetas da vidis kakvi devojki ima koi ne se makedonki inaku za "ciganki" kako sto gi vikas ti ima mnogu ubavi mozam da kazam i preubavi a i doterani i sredeni i tie lugje stanaa, sigurno nekoj od tvoeto semejstvo odi na soping u Sutka pa i tie zarabotuvaat pari i se sreduvaat, taka da prosetaj razgledaj pa kje pravime muabet pozdrav (y)
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
54
Поени од реакции
10
Druze ti izgleda si centarsko ili aerodromsko dete slabo gi setas drugite naselbi, a ne e loso da prosetas da vidis kakvi devojki ima koi ne se makedonki inaku za "ciganki" kako sto gi vikas ti ima mnogu ubavi mozam da kazam i preubavi a i doterani i sredeni i tie lugje stanaa, sigurno nekoj od tvoeto semejstvo odi na soping u Sutka pa i tie zarabotuvaat pari i se sreduvaat, taka da prosetaj razgledaj pa kje pravime muabet pozdrav (y)

многу силен аргумент. мада блиску беше за тоа аеродромско дете, а дека не шетам по други населби, шетам , ама не за истата причина како и твојата.. забележувам по коментарот, мераклија си за ’’роми‘‘ (еве така сакате да ги викате вие), можеби причина за тоа е што си израснал во таква средина, опколен од роми моми и не знам ти какви малцинства. Арно ама, јас не. Јас си израснав во чиста околина, таков ми е менталитетот и можам да кажам за тоа дека голема заслуга имаат политичарите и хитлер се разбира. Јас се залагам за една раса во една држава, а другите RAUS или на колец или главата на трупче.
Додека ти фурнаџија, или некој друг се обидете да ме ’’расклопите’’, да пишете имаш некој комплекс, сељак си, нацист, има многу бес во тебе и ред други глупи работи, уште сега ќе ви кажам дека нема да допрете до мене и никогаш нема да дознаете затоа не морате да се трудите за такви излишни мислења.
Мислам дека ова е повеќе од доволно образложување за првобитното прашање зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки. SHAZAM!
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.303
Поени од реакции
78.991
многу силен аргумент. мада блиску беше за тоа аеродромско дете, а дека не шетам по други населби, шетам , ама не за истата причина како и твојата.. забележувам по коментарот, мераклија си за ’’роми‘‘ (еве така сакате да ги викате вие), можеби причина за тоа е што си израснал во таква средина, опколен од роми моми и не знам ти какви малцинства. Арно ама, јас не. Јас си израснав во чиста околина, таков ми е менталитетот и можам да кажам за тоа дека голема заслуга имаат политичарите и хитлер се разбира. Јас се залагам за една раса во една држава, а другите RAUS или на колец или главата на трупче.
Додека ти фурнаџија, или некој друг се обидете да ме ’’расклопите’’, да пишете имаш некој комплекс, сељак си, нацист, има многу бес во тебе и ред други глупи работи, уште сега ќе ви кажам дека нема да допрете до мене и никогаш нема да дознаете затоа не морате да се трудите за такви излишни мислења.
Мислам дека ова е повеќе од доволно образложување за првобитното прашање зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки. SHAZAM!
Колку години имаш?
Три?
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Браќа МАКЕДОНЦИ не мора да ги фаќате за девојки ......само еба*е и истуране внатре за да има сина македонска крв меѓу нив ;)
 

--HEIDERN--

The Iron Fist
Член од
18 декември 2011
Мислења
638
Поени од реакции
378
Do sega sum sretnal, poznavam i sum cul za mnogu slucai vo koj devojkata ili zenata e Makedonka(Hristijanka), a deckoto ili mazot e Musliman, bez razlika dali stanuva zbor za Albanec, Turcin, Bosnjak i.t.n.
Eve kako prvo komsijata moj(Bosnjak-23god.) do sega site devojki sto gi pomina mu bea Makedonki ............. a vakvi slucai ima bezbroj i so Bosnjaci i so Albanci i so Turci... !!!
A pa od druga strana poznavam mal-milion na lugje od sive kraista na Makedonija, no do sega nitu sum cul, nitu sum videl, nitu poznavam nekoj Makedonec, Srbin ili Vlav, da ima za devojka ili za zena zemeno na pr. Albanka ili Turcinka, Bosanka, Torbeska i.t.n.
Navistina paradoksalni i kontradiktorni raboti, ko demek Hristijankite moze da se e*avaat, pa i zemaat so Muslimanski decki, a Hristijanite t.e. Nemuslimanite nesmeat nitu da e*avaat, nitu da zemaat za zena Muslimanka !!!
Neli sozivotot(vo prav smisol na zbor) podrazbira vzaemen zivot, ednakvost i polova i nacionalna i verska, mesanje na naselenieto, druzenje, zaednicko skoluvanje, zaednicka rabota, pa duri i ljubov, seks, pa i brak i.t.n. No kaj nas sekogas stapot go jade edniot(nie), vo ime na "sozivotot", neli !!!
:facepalm::facepalm:
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
Еднаш мував една плава албанка и после пола саат дојдоа 30 души да ме тепаат :facepalm:
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Мене од сите девојки кои ми се пуштале 80 посто биле Албанки, само некако не ми беа привлечни, не дека се плашам од некого туку така. Ми се има десено самите Албанци да ми местат Албанки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom