Знаете ли да процените?

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Најчесто знам, особено кога интересот е взаемен.

Ама не е дека не сум утнала и јас, и тоа не еднаш... Се случило некој да ме „симпатизира“ (Дивне, изразов :pos: ) а да не го сфатам тоа сериозно, па да возвратам на „шегата“ која малце прекасно ќе воочам дека е шега... :uvo: И после да настане крајно непријатна ситуација, која никако нема да заврши добро.

Се немам нешто посрамено, или па излажано дека некој кој не е заинтересиран у мене ме симпатиша, зошто барем тоа е доволно очигледно за да знам да проценам. :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
130
Поени од реакции
54
Кога некој мене ме симпатише, гледам од километри ... Јас некого кога симпатишам, дури и кога се трудам да бидам искулиран и да не се трудам околу личноста, ми викаат дека ептен е приметливо ... веројатно во очи се гледа тоа :D
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Можеби грешам во првите проценки ама знам да натерам се да излези на виделина......така да знам да проценам :)
 
Член од
9 јуни 2008
Мислења
91
Поени од реакции
1
Многупати сум погрешил...малкупати сум погодил...така да не ни гледам веќе така на работите...
 
Член од
18 јуни 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
Едноставно приметувам, по тие мали работи подвизи итн.. понекогаш ми е доволно само да погледнам во очи и знам што мисли.. дали ме сака или не.. па до сега немам згрешено во проценките.. се надевам нема ни да згрешам.. :helou:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Се приметува по малите ситници точно. Меѓутоа неколкупати се има случено и да погрешам во проценките. Луѓе сме па боже мој сите грешиме, некогаш несвесно посакуваме некои работи да се така како што ние сакаме да бидат.
 
Член од
24 август 2012
Мислења
51
Поени од реакции
25
pa zavisi imam greski napraveno no nemozam da recam deka non stop gresam vo procenkite,nitu deka pogoduvam
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Најчесто грешам кога мислам дека имам многу "пријатели" а подоцна излегувало дека секој ми копал гроб :) Морам да ги поззз f*ck off :)
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Проценувам одма. Живеам со многу луѓе шо прават мучки зад грб, ама не преферирам да бидам блиску до нив. Максимално ги избегнувам...
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
105
Поени од реакции
193
Во повеќето случаи проценувам и си ќутам.Али ако и јас го симпатизирам е тогаш смешкање, погледи и така натака.Имало и случаеви кога грешка сум проценила но што е тука е..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom