Зелен подиум, Open air festival @ Стадион AРM - 13.06.2009

Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
kako i da e samo opushteno a da i denes slushajte na psychedelic frequencies na 103ka od 00h malce ubavo tranche... dosta slushate gluposti! :helou:[/quote]
закон е емисијава не ја пропуштам секоја среда си слушам и си уживам
 

Alo 192

имам симпатија
Член од
7 октомври 2008
Мислења
353
Поени од реакции
11
xaxaxaxa ... xixixi... xuxuxu... smeshen si! :tapp:

kako i da e samo opushteno a da i denes slushajte na psychedelic frequencies na 103ka od 00h malce ubavo tranche... dosta slushate gluposti! :helou:
љољ бе хахахахахахахахахахахахахахахахаххаахахаха, не ме свати али нема везе :tapp:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
Еј јако беше, се на се едно 10 души ја водевме, кој преку мсн кој во студио :icon_lol:
 
Член од
16 јуни 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
љољ бе хахахахахахахахахахахахахахахахаххаахахаха, не ме свати али нема везе :tapp:
:kesa::back::smir:

Еј јако беше, се на се едно 10 души ја водевме, кој преку мсн кој во студио :icon_lol:
malce zabegavte so nepotrebni raboti kako za religijata...pomalce zborenje poveke muzika (moe mislenje) a da i sto pati go prashavte Vishudha od kaj inspiracija koj mu dal inspiracija od kaj crpi inspiracija...a da i streaming e mnogu losh krchi u veliko na sekoja traka...videte sho e rabota so toa isto...
inache dobra muzichka se slushashe samo pomalce seir dechki :):)
boom

:aplauz:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
Јбг заебан е стримингот, дури и јас кога бев гостин беше лошо :icon_lol: на кик и бас растура, со оглед дека се оправа на некое време, па пак се сјебува, тапа е!
Него, муабетите идат фристајл, што ти дојде тоа, сепак е опуштена емисија и се збори за се...а Флеш (главната водиља) му текнува ново прашање (веќе поставено) на секои 5 минути :icon_lol: топ се момците како и да е, добро е што започнаа револуција вака или така!
Следеча пак ќе мрчиме...сите масовно :wink:

btw сори за офф!
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.421
Поени од реакции
7.772
Море офф-ови :)
Отворете си тема за радио-емисијата во Музика, па таму муабети за тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom