За што најчесто се расправате по дома?

Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
За тоа како мене ме мрзело да ги платам сметките пошто сум бил по цел ден слободен а демек они со кола кога проаѓаат покрај 50 пошти дневно немале време ...
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
704
Поени од реакции
260
Тато-компјутер,Мама-учење,понекогаш одат и во комбинации.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Само за учење, седи учи па седи учи, а мене не ми праи многу ќејф и доаѓа до неспоразум.:pusk:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.245
Поени од реакции
6.812
За компјутер,заради школо,заради тоа шо се враќам у 3,30 сабајле :kesa:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Тато-компјутер,Мама-учење,понекогаш одат и во комбинации....:tapp:
 

login.php

404 Error on index.php
Член од
5 јуни 2009
Мислења
696
Поени од реакции
28
Само за пари се расправам за друго ниш...
 

Lev testis

Антички македонец
Член од
17 август 2009
Мислења
114
Поени од реакции
9
За професијата што ја имам одбрано. Мислам дека цел живот ќе бидат против тоа што го работам.
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Пари, што се враќам касно некогаш, и за моите грешки...
 

tete

серанова
Член од
14 септември 2009
Мислења
124
Поени од реакции
5
Abe najcesto moite mi vikaat ajde dosta na kompjuter oci ke rasipes ova ona ajde uci malku...bla bla bla...Navecer mnogu mi se sedi na internet a oni ajde vreme e za legnuvanje...ama znam deka za moe dobro toa mi go kazuvaat ;) :)
 
Член од
6 јули 2009
Мислења
491
Поени од реакции
16
Уххх за еден куп работи, со моите не многу може еднаш годишно ако се р`чнам за нешто, али затоа е сестра ми тука да надополни и за нив. :) Обично за тоа зошто не е раскренато, зошто не направила тоа што и е кажано, итн итн итн ..
 
I

InF3cTeD

Гостин
едино шо се расправам е тоа оти секогаш собава сум ја оставал бомба....па коа нема жена да ја среди не сум ја крив :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom