За многу Години Дивајн, среќен роденден

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Леле златнаааа *лелееее*
*кубење на коси* :)

Среќен роденден, прво здравје после љубов и среќа нека те пратат во следните 365дена. Другите нешта сами ќе си дојдат. Ок, освен победата над Интер, таа можи да се деси ако ти попуштам на Плејстејшн. и то, пис. ок

:back:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Среќен роденден дивајн се најубаво здравје,среќа,љубов.........
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Од срце ви благодарам на сите за секој убав пишан збор и за секоја искрена желба. Ми го доразубавивте денов, кој ми беше страв дека ќе ми е лош како минатиот. Се излажав и мило ми е.
Сите ве сакам знаете, да?
Јас сега одам да славам, па се читаме тука повторно од утре, кога пак ќе се смееме, караме, лутиме, сакаме ... бакнежи до сите!
Ако сакате торта да ви кажам дека немам. Си јадам и частам други благи работи, значи ако ми се појавите на врата, секако без ништо не ве пуштам ...:pos2:

п.с. Да ви шепнам нешто. Денес си добив на поклон лаптоп и сум највеча фраерка у маало! Да средам со интернетот, па ќе си кајганишам и од дома после. Пссссст ... ај така ...:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Најсреќен роденден срцко :vozbud: :back:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ало, и слика од лаптопот сакам да видам... :vozbud: И за Земзела нема камикази за роденден, опасно е по туѓи животи :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ало, и слика од лаптопот сакам да видам... :vozbud: И за Земзела нема камикази за роденден, опасно е по туѓи животи :pos:
Слики немам дека ептен не ми текна да го извадам апаратот од ташна. А во врска со лаптопот ... Викторче ам ете од дома ти пишам и љубоморно ќе си го чувам некој ден само за мене. Не ти го покажувам, тралалалалала!:vozbud::vozbud::vozbud:
А Земчо е таман и секако ќе пиеме камикази пак ... од тие благите што некое време мислиш дека немаат ефект, мамата нивна ...:pos2:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Ај бе пофалби од прославава да слушнеме ово оно :kesa:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Среќен роденден се најубаво во животот:smir:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Ајде вери хепи роденден.... И сите желби да ти се исполнат... Па и оние работи на кои никад не ти ни текнало.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom