За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

S&M

Детектив
Член од
2 март 2011
Мислења
31
Поени од реакции
3
Хахаха даааа многуу!!! нема ништо посекси од машки стегнат задник во купаќи :О
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
мислам дека нема женско што ке каже дека несака да фати добар гз. Како што нема машко што ке каже дека несака женска со добар гз.
Да се биде убав и згоден е побитно него да се биде жив. :)
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Мало газе, убо обликувано - да. За глеање и фаќање. :) А машки со газој ко вдојца, пошироки во колкојте отколку во рамениците, ми се комплетен трн-оф.
 

Scorpia

The one and only
Член од
4 април 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Epteeen :D:D Mislam deka toa e i prvoto neshto vo koe se zagleduvam koga smekam nekoj :) Vtoroto se racete...mnogu sakam mazi so jaki race
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
мислам дека нема женско што ке каже дека несака да фати добар гз. Како што нема машко што ке каже дека несака женска со добар гз.
Да се биде убав и згоден е побитно него да се биде жив. :)
ХАХАХАХ Така е ... за ЖАЛ некој одма полетуваат по убавина а внатре скапал.
Мало газе, убо обликувано - да. За глеање и фаќање. :) А машки со газој ко вдојца, пошироки во колкојте отколку во рамениците, ми се комплетен трн-оф.
и после зашто машките манијачеле или што им било интересно ... ОФфффФфф ллелееее
Epteeen :D:D Mislam deka toa e i prvoto neshto vo koe se zagleduvam koga smekam nekoj :) Vtoroto se racete...mnogu sakam mazi so jaki race
е добро на нас тоа не ни смета што не манијачите ама..ако еве ја те гледам у газе и у цицки ( пошто тоа нас највеке ни одзема време) е тогаш што мислење ке ми дадеш :vozbud:
 

Scorpia

The one and only
Член од
4 април 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
е добро на нас тоа не ни смета што не манијачите ама..ако еве ја те гледам у газе и у цицки ( пошто тоа нас највеке ни одзема време) е тогаш што мислење ке ми дадеш :vozbud:
pa gledajte de, ocite za sto ni se :pos2:realno gledano, prvoto neshto shto go zabelezuvash kaj devojkata/deckoto e fizickiot izgled. ako nekoj ne ti se dopaga kako izgleda, teshko deka ke mu/i pristapis za da se otpocne muabet..
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
ХАХАХАХ Така е ... за ЖАЛ некој одма полетуваат по убавина а внатре скапал.

и после зашто машките манијачеле или што им било интересно ... ОФфффФфф ллелееее

е добро на нас тоа не ни смета што не манијачите ама..ако еве ја те гледам у газе и у цицки ( пошто тоа нас највеке ни одзема време) е тогаш што мислење ке ми дадеш :vozbud:
Не знам шо ти е поентава на постов и шо сакаш да докажиш, ама ај. Мене лично, да, ми сметат некој ко ќе зркнит ко невиден во мене, па макар и в лице ме глеал. Јас ако глеам, глеам неприметно и позадскриено, а не ококорена во очиве и зината во устава. А то дек сме летале по убајна... па за то е темава бе дете златно, за физички карактеристики, поточно гз.
И другпат ко ќе не мојш да спиеш, издркај еднуш место да тресиш глупости на форум.
 
Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
л0л уште ова не го напишавте хахаха гледам таа што ја отворила темава ја палел задникот на дечкото тоа е више просто и тоа многу и глупаво звучит поарно нека земит пластичен и нека го ебит хахахах
 

Crypter

Апла Зелен...
Член од
6 јуни 2010
Мислења
131
Поени од реакции
48
После темелно разгледување на темава, сваќам дека ми е мило што сум велосипедист (свваќате де).
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Да, најчесто и натаму погледнувам, значи грб, движење, задник па главче. Така иде тоа, уште па некое тртлесто топчесто и мало мушко гзенце мх мх :pos:
 
Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
Аиии модава се смени сега место машките да ги гледат у задник сега женските ги гледат машкиве у задник л0л хахаххах :tapp::vozbud:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Аиии модава се смени сега место машките да ги гледат у задник сега женските ги гледат машкиве у задник л0л хахаххах :tapp::vozbud:
Сега се е обратно, жените ги ловат мажите, жените серенади пејат под пенџере, па како.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom