Закон за извершивање

Член од
28 март 2006
Мислења
17.615
Поени од реакции
11.982
Отвори сеф во банка таму не смеат да дираат или можда смеат, дали знае некој да одговори?
Смеат, со налог.
колку што се сеќавам, и во договорот такво нешто стои
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom