ЗНАМ- За наша Македонија

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.813
Поени од реакции
80.302


11391 потписи.....Тоооо мајсторе, браво Максо, нека пукнат сдсовците:свиркам::свиркам:
тетке, у иста фрула дуваат
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
111
Поени од реакции
350
Нека го потсети некој големиот патриот дека имаат грешно име ставено во слоганот. Требало да стават "Знам- За нашата земја", или "Знам- За Северна".
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.130
Поени од реакции
6.538
Нека го потсети некој големиот патриот дека имаат грешно име ставено во слоганот. Требало да стават "Знам- За нашата земја", или "Знам- За Северна".
Najstrashnoto e shto se slikal so slikata od Goce Delcev i izograva Patriot
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
216
Поени од реакции
251
Абе сите предавници ги направивте, и ќе дојдеме на крај дека Стојанче и Љупчо се најискрени политичари, ама нели едниот е као Бугараш а другиот бил глуп - иако во 2001 покажаа дека се најмногу за МКД
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.130
Поени од реакции
6.538
Абе сите предавници ги направивте, и ќе дојдеме на крај дека Стојанче и Љупчо се најискрени политичари, ама нели едниот е као Бугараш а другиот бил глуп - иако во 2001 покажаа дека се најмногу за МКД
Abe ne se site predavnici!
Ama ovaj Kumanovskiov Vojvoda so cinichna nasmevka ako pobedi ( Shto ne veruvam) na izbori i se ispostavi deka e cesen i zasluzhen za predsedatel jas ce si go presecam najubaviov del od telovo !
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2024
Мислења
147
Поени од реакции
239
General i bivsi komandat na PSO i ZOK e potpretsedatel zaedno so Vesna Bendevska(inace jaka miflica_)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.371
Поени од реакции
46.732
За Бендевска не бев знаел.. ова менува многу работи :cool:
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
111
Поени од реакции
350
Абе сите предавници ги направивте, и ќе дојдеме на крај дека Стојанче и Љупчо се најискрени политичари, ама нели едниот е као Бугараш а другиот бил глуп - иако во 2001 покажаа дека се најмногу за МКД
Не ги правиме ние предавници, сами се прават.
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
216
Поени од реакции
251
Ти 2001 се бореше, под оружје беше? Ај скурца од патриоти ко тебе
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.915
Поени од реакции
15.902
ветува ли во Максо во програмата Одстрел ма Штетен дивеч, волци, зајаци, диви крмаци итн.. ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom