Ејакулација при орално задоволување...

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Ви се допаѓа?
Го практикувате?
Што мислите за свршувањето во уста?
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Само ако има взаемни и силни чувства, поинаку не сум успеал.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Има разлика од чувства до чувства...љубовни и сексуални...
Во такви моменти мене изразени ми се овие вторите
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
abe mene povekje me interesirase devojkite od forumot so mislat :)
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Bljak......odvratno.......
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
bas bi sakal da go iskusam toa cuvstvo da ejakuliram na zenska faca ili usta... dali ke se najde nekoja junakinja za ovakva stvar?
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Cuvstvoto e mnogu jako.Vredi da se proba.Ima da letas u oblaci.Ama da cueme i zensko mislenje,ne bi bilo loso.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
sagaqua напиша:
Bljak......odvratno.......
Озбилно, поодвратно нешто од тоа нема. Никогаш не би и свршил на некоја во уста. Бљак бе.

:party2:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.138
Поени од реакции
851
Acid напиша:
Озбилно, поодвратно нешто од тоа нема. Никогаш не би и свршил на некоја во уста. Бљак бе.

:party2:
Citav vo edno spisanie deka vsusnost spermata bila mnogu hranliva i imala mnogu vitamini, proteini i uste ne znam sto :) Pa taka edna britanska manekenka resila da bide na 2 nedelna dieta i ke se hranela samo na toj nacin!
 

SeaGull

Walter
Член од
17 мај 2005
Мислења
763
Поени од реакции
9
Ne praktikuvam cesto da pisuvam na ovie temi, megutoa eve imam nekoja slobodna minuta, pa resiv da napisam nekoj zbor.

Edna rabota, ne znam vie sto pisuvavte pogore na ovaa tema kolku godini imate, i kolkavo e voopsto vaseto seksualno iskustvo, ama ke go kazam svoeto.

Dokolku imas merak na nekoja da i svrsis vo usta, treba da si spremen na istata da i pruzis i oralno zadovolstvo, pa i taa da ti svrsi tebe vo usta (t.n. spricanje, ne znam dali ste doziveale takvo nesto), i sekako posle tvoeto svrsuvanje vo nejzinata usta, da si spremen vo istiot moment da ja zalapas, onaka so polna usta.

Toa se vika vzaemno zadovolstvo, a toa e sekako celta na seksot.
Seto drugo e samo maska fantazija i ispolnuvanje na sopstvenoto ego, so drugi zborovi, pravenje fraer.

Tolku imav da kazam.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Тоше напиша:
Citav vo edno spisanie deka vsusnost spermata bila mnogu hranliva i imala mnogu vitamini, proteini i uste ne znam sto :) Pa taka edna britanska manekenka resila da bide na 2 nedelna dieta i ke se hranela samo na toj nacin!
Zavisi od jadenjeto. Ovosje i zelencuk davaat poblag vkus i se namaluva miris. Meso i mlecno proizvodi davaat pogorceliv vkus i go pojacuvaat mirisot na spermata.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
ФАКТИ

(за мажите)

1) поголем е "лезетот"
2) немора да се забришуваш (ти се олеснува работата)
3) возбудливо е и корисно за во иднина (кога ќе ти се створи слика од минатиот пат... ммм...)

(за жените)

1) зголемена возбуда (така викаат)
2) белковини (докажано корисно и здраво во повеќе научни и здравствени магазини)
3) лечи од депресија (спермата содржи хормони како тестостерон, естроген и простогландини кои можат да влијаат на чувствата на жената. Тие по ејакулацијата на мажот во телото на жената мошне брзо навлегуваат во крвта преку крвотокот, каде и го манифестираат своето антидепресивно дејство)
4) служи како диета (да, мислите дека диетите не делуваат на вас? Читајте повеќе тука - http://ncbuy.com/news/wireless_news....36I5C1UF021120 )

Сума сумарум, жените сепак имаат поголема корист од сето ова.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Acid напиша:
Озбилно, поодвратно нешто од тоа нема. Никогаш не би и свршил на некоја во уста. Бљак бе.

:party2:
Не си сериозен?:raz:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Појак оргазам никад сум немал од тоа.. онака.. брр.. неописливо јак филинг.. бррр.. преубаво
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Svrsuvanje na usta, vo usta, okolu usta :music3:

Pearl Neckalce!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom