Еротски коледарски песни

Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.054
Поени од реакции
6.440
КОЛЕДЕ ЛЕДЕ ПАДНАЛО ГРЕДЕ, УТЕПАЛО ДЕТЕ....
(се отвара врата, излева домаќинот)
- Коледе го продаде кучата...
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.708
Поени од реакции
39.703
КОЛЕДЕ ЛЕДЕ ПАДНАЛО ГРЕДЕ, УТЕПАЛО ДЕТЕ....
(се отвара врата, излева домаќинот)
- Коледе го продаде кучата...
Звучиш како некое дете од второ одделение
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.054
Поени од реакции
6.440
Звучиш како некое дете од второ одделение
Ти благодарам што редовно го следиш мојот профил и издвојуаваш време да ми реплицираш. Се надевам дека и во новата година твојата заинтересираност за моите постови нема да се намали. Поздрав
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.708
Поени од реакции
39.703
Ти благодарам што редовно го следиш мојот профил и издвојуаваш време да ми реплицираш. Се надевам дека и во новата година твојата заинтересираност за моите постови нема да се намали. Поздрав
Од штаб ми наредија да те следам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom