Експонат

Kiril Bogatinov

Кико
Член од
18 декември 2020
Мислења
41
Поени од реакции
30
Здраво дечки...Некои искуства со овие експонативе на Iphone....Гледам 40% се поевтини ....
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.259
Поени од реакции
40.018
користени телефони ти се тоа. Кај има толку екпонати у државиче како нашево.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom