Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
побрзо Македонија ќе влезе во ЕУ, отколку што ќе земеш оцена математика :)
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Ne uci integrali, uci nizi i redovi, matrici, verojatnost, permutacii, ekonomska matematika posebno renta, miza i amortizacija na krediti... p.s. gledaj sega da go mines posto sega e najlesen,,
Колега ако тебе ти паднала лесна група на првата сесија не значи дека е најлесно во јануари:icon_lol: Јас кога полагав тогаш едни задачи што ми паднаа...да не можеш да мрднеш:vozbud: Што значи нема врска тоа. И нека учи колешката се, бидејки се може да и се падне...
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
27
Поени од реакции
0
Ke moze da mi kaze nekoj so kako da ucam STRATEGISKI MENADMENT...so prasanja imase na kolokvium?:salut:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Ја денеска прашав сметководство, професорот ми рече дека ќе има истакнато од понеделник, и најверојатно за положените на колоквиум земањето оценки ќе биде следната недела. Сепак ги замолувам оние кои случајно ќе одат на факултет ако видат некоја нова информација да постираат на форум.:smir:
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
mozhe li nekoj da mi kazhe Finansiski menadzment sho ne treba da se uchi, se ubiv od vrtenje nanazad, ne mozham da najdam :)))
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Ај едно глупо прашање.

Колку набројуванки има менаџмент од прилика, да не ги броел некој? :)
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Ај едно глупо прашање.

Колку набројуванки има менаџмент од прилика, да не ги броел некој? :)
во еден миг на луцидност, избројав негде околу 250 набројуванки...........
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
може некој да ми каже ако памти колку задачи и прашања има на испитот статистика?
 
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Има некој овде што ке го полага банкарство на испит, и знае дали требаат прилозите да се учат ? Плус дали има нешто скратено од материјалот?:icon_bigg
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
de be lugje, nikoj li nema finansiski na forumov?! nikoj li ne znae sho e otfrleno?!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom