Економски факултет (reloaded)

Член од
8 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Колеги може ли некој да ми каже дали до сега Шуклев има пуштено список за присутност по Менаџмент на мал бизнис ?? :salut:
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
dali stop posto e skrtean i tretata tema ekonomika
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Бил некој на предавање Англиски денес, има ли нешто ново?
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Колеги нешто наслушнав дека демек некои од професорите земале впредвид за поени за оцени и тоа ако играш добро на студентскава берза,точно е ова,и дали некој знае дали Драган статистика би го земал впредвид ова???
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Колеги ги има ли некој решенијата на задачите од 4-тата тема за Линеарно програмирање по математички методи, што се наогаат во учебникот во Примери за вежби??
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Колеги нешто наслушнав дека демек некои од професорите земале впредвид за поени за оцени и тоа ако играш добро на студентскава берза,точно е ова,и дали некој знае дали Драган статистика би го земал впредвид ова???
Тоа колку што знам јас се однесува за финансиски пазари и институции.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.246
Поени од реакции
8.331
Колеги нешто наслушнав дека демек некои од професорите земале впредвид за поени за оцени и тоа ако играш добро на студентскава берза,точно е ова,и дали некој знае дали Драган статистика би го земал впредвид ова???
Не Драган е преокупиран со лајокови на фејсбук :pos: До понеделник ќе се избориме за две третини од студентските права 10 минути пауза (3/3 се 15 минути :)) :pos:
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
21
Поени од реакции
3
Колеги .... Ај некој што има полагано Сметководствени контролни системи ако сака да биде љубезен и да ми каже кој тип на прашанја дава (дали се на заокружуванње, точно/неточно, надополнување .... ) .... Однапред Фала :wink:
 
Член од
10 ноември 2009
Мислења
38
Поени од реакции
2
Колеги како да се учи Менаџмент на човечки ресурси. Ова менаџментов на Шуклев ме поремети, сегде каде што има запирки автоматски повлекувам :( Треба набројуванките и дефинициите со црно што се или ? Молам некој да напише поопширно ! :)
хаха, епа така богами нема никад да успееш да научиш поделби, учи ги болдираните, сликите, и оние кои не се бодлирани но се под бројки и табели, ја така се зезнав за прв колоквиум менаџмент и после едвај се извлеков кога пуште граница...
А за МЧР Појма немам и јас баш би сакал да дознаам како би било! Ако некој идел на предавања кажал професорот кои работи не треба ама изгледа само дефиниции и поделби... Јас уште немам почнато најверојатно од понеделник :S
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.719
Колеги .... Ај некој што има полагано Сметководствени контролни системи ако сака да биде љубезен и да ми каже кој тип на прашанја дава (дали се на заокружуванње, точно/неточно, надополнување .... ) .... Однапред Фала :wink:
Toj mislam e nov predmet voveden taka mi kazaa kolegite od smetkovodstvo ako gresam neka me popravat slobodno :)
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Заклучно со кој ден завршуваат предавањата пред колоквиумската недела?
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.719
Не Драган е преокупиран со лајокови на фејсбук :pos: До понеделник ќе се избориме за две третини од студентските права 10 минути пауза (3/3 се 15 минути :)) :pos:
Ke imate pauza be slusaj me ti mene, sredena e rabotata vise :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Дава ли Шуклев кејсови на колоквиум или испит по Деловно планирање?:jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom