Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
mene me interesira za ekonomika dali sea dolovla e skriptata poso ocigledno nemame vreme za ucebnikot, aj neka pise nekoj od postariite kolegi, i dali ovoj bil najtezok poso mi rekoa ko dekem asistentot rekol na vtor site pagale:smir:
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Колеги знае ли некој дали ке има задачи по економика на колок. и кои формули треба онака највеке да се знаат??:vozbud: :smir: Pozz до вас
 

31

Член од
27 јануари 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
znae li nekoj tie sto se pusteni so 48 poeni ekonomika dali gi ima na spisocite za polaganje?
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
znae li nekoj tie sto se pusteni so 48 poeni ekonomika dali gi ima na spisocite za polaganje?
Ги нема на списоците за полагање.Најубаво да си проверите кај професорите или асистентите, за каде да полагате.
 
Член од
8 април 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
dali znae nekoj kaj moze da vidam rezultati po finansiski pazari i institucii mi kazaa deka bile na nekoj strana na net no nikade ne moze da ja najdam taa strana
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Aj nekoj ako videl neka kaze vo kolku se polaga trgovsko vo ponedelnik?:smir:
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
Aj nekoj ako videl neka kaze vo kolku se polaga trgovsko vo ponedelnik?:smir:

Од 14н сме во понеделник

го прашав асистентот по економика за семинарски и рече дека до 20ти април можат да се пријават...

Да прашам за овие клаузулите по трговско дали треба да се учат на памет по шо многу се ?
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
16
Поени од реакции
0
Дали треба договор за градба да се учи трговско право оти не е во презентаците???:helou:
 
Член од
26 септември 2009
Мислења
70
Поени од реакции
0
ljuge ke moze da mi kaze nekoj sto treba da se uci trgovsko koi sllajdovi od zephyr i ima li skrateno nesto fala odnapred :):)
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom