Евровизија 2012

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Шо мислите за преставникот од Црна Гора на еуросонг 2012 Рамбо Амадеус ќе направи добар пласман




 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Најлошата песна што ја имам слушнато во животот.

Темава у чда треба да биде не вреди да стои во музика (n)
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
ова за да направи добар пласман треба гласачите да бидат издрогирани или пијани
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.585
Поени од реакции
2.608
Ја споив темава со Евровизија 2012. Не отваајте теми за посебни претставници.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
66
Поени од реакции
36
ова за да направи добар пласман треба гласачите да бидат издрогирани или пијани
Значи 70 % од ЕУ ќе гласа за Рамбо.
На оваа криза ќе им донесе Евровизија во Подгорица:icon_lol:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Јанко јади брурек баш правеше муабет за овој Рамбо во емисија, стварно откачен е, али кога неможеш да победиш со јака песна оти се е местенка боље иди излади си го со цела европа и врати се :pos:
 
I

Iblis

Гостин
Повеќе од очигледно е дека доста од членовите на форумов се незапознаени со ликот и делото на Светскиот Мега-Гига Цар Рамбо Амадеус. Отворете ЈуТуб и ве молам едуцирајте се пред да продолжите да дискутирате :coffee:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Човеков ( Рамбо Амадеус) оди на Евровизија се со цел да ја исмее со сите нишани, вие сте се фатиле за тоа дали песната е квалитетна:pos:
Нели го гледавте спотов, буквално направил приказ за тоа како Европа ги замислува Балканците.
 
I

Iblis

Гостин
Човеков ( Рамбо Амадеус) оди на Евровизија се со цел да ја исмее со сите нишани, вие сте се фатиле за тоа дали песната е квалитетна:pos:
Нели го гледавте спотов, буквално направил приказ за тоа како Европа ги замислува Балканците.
Е фала ку*цу, некој ја разбрал работата, да имаше зеленки, сеа ќе добиеше едно (y)
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.436
Хм, штета што го пуштија овој Рамбо, ама не ги пуштија Дубиоза Колектив со нивниот Eurosong.
Ми е страв да го догледам до крај неговиот спот. Тенкосерка може да ме фати.
Што се однесува до песната на Калиопи, за нејзиниот глас нема дискусија, но самата таа како појава мене ми е антипатична. Песната сама по себе е ОК; со исклучок на срање текстот. Мразам песни кои немаат поврзаност во тоа што го пеат, или пак, не раскажуваат ама баш никаква приказна. Затоа, одамна престанав да се трудам да слушам домашни (нови) песни. Да му се фатат сите на Владо Јаневски. Нека и напише тој една песна, па оваа нека пее. Среќа голема, што ќе пее на македонски, па никој нема да ја разбере.
 
I

Iblis

Гостин
Хм, штета што го пуштија овој Рамбо, ама не ги пуштија Дубиоза Колектив со нивниот Eurosong.
Ми е страв да го догледам до крај неговиот спот. Тенкосерка може да ме фати.
Веза немаш (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom