ЕМО стил!

R

Razorblade Kiss

Гостин
Да бе,машките ако се емо се педери,а женските се секси.Некоја бледолика со големи ц***ња,секако. Па сите ја сакаат и нема потреба да се самоповредува:pipi:

Но,го има и ова...

Најдобар совет- емо мажи,потстрижете се,жешко е,емо жени- од толку шминка порите ќе ви се затнат.
 
Член од
17 април 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
Да бе,машките ако се емо се педери,а женските се секси.Некоја бледолика со големи ц***ња,секако. Па сите ја сакаат и нема потреба да се самоповредува:pipi:

Но,го има и ова...

Најдобар совет- емо мажи,потстрижете се,жешко е,емо жени- од толку шминка порите ќе ви се затнат.
Ne ja dirajte ovaa cuca ako vi puste pareata edno nema da se svrte Poz4e
 
Член од
17 април 2009
Мислења
15
Поени од реакции
0
KAJ STE BE GLUVCINJA GUBETE SE KAKO KABLOVSKA U NEVREME IZGLEDA VI DOJDE PAMETO DA NE JADETE SLATKI HEHEHEHEH :D :D :D

--- надополнето ---

TI I MAJKA TI SE ZNAETE

--- надополнето ---

мислам дека емо треба да биде само за женски. машките емовци како педерана се кога ке стават и шминка
TI I MASJKA TI SE ZNAETE
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
KAJ STE BE GLUVCINJA GUBETE SE KAKO KABLOVSKA U NEVREME IZGLEDA VI DOJDE PAMETO DA NE JADETE SLATKI HEHEHEHEH :D :D :D

--- надополнето ---

TI I MAJKA TI SE ZNAETE

--- надополнето ---


TI I MASJKA TI SE ZNAETE
Од кое село си бе ?
Звучиш многу познато...
 
Г

Господ

Гостин
Секоја црна емо мома потајно плаче по црн неемо кур.Кога црната емовка ќе се соедини со црниот кур се добива Божја Сила.Тоест Божја маса по Божјо забрзување тоест пример емовката вика :Оф,Боже колкав ти е :vozbud:!!! Побрзоооо:vozbud:
И нормално по секој интеркорс се пресметува запазување на импулс и енергија кога црнецот и го шлапа од фаца на емофката пред да и сврши на цициња.
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Секоја црна емо мома потајно плаче по црн неемо кур.Кога црната емовка ќе се соедини со црниот кур се добива Божја Сила.Тоест Божја маса по Божјо забрзување тоест пример емовката вика :Оф,Боже колкав ти е :vozbud:!!! Побрзоооо:vozbud:
И нормално по секој интеркорс се пресметува запазување на импулс и енергија кога црнецот и го шлапа од фаца на емофката пред да и сврши на цициња.
дај линк бе вака не си фер...:tapp:
 
Г

Господ

Гостин
Емовците се голи само кога ги закопуваат...а и не е дозволено голотија на форум.
 
Ч

Чај

Гостин
KAJ STE BE GLUVCINJA GUBETE SE KAKO KABLOVSKA U NEVREME IZGLEDA VI DOJDE PAMETO DA NE JADETE SLATKI HEHEHEHEH :D :D :D

--- надополнето ---

TI I MAJKA TI SE ZNAETE

--- надополнето ---


TI I MASJKA TI SE ZNAETE



Ако знаеш и самиот што кажа алал да ти е. Ова изгледа на коментар од исфрустрирано малолетно дете кое безуспешно се обидува да стане американски глуп ЕМО и тотално е изгубен во преводот.

Иначе емо не сакам, не сум сакала ниту сакам. Ако веќе ми е дојдено до тоа подобро ќе фатам некоја девојка и ќе знаам барем со што сум. вака те става во мисла дали си со машко или женско:)
Фан сум повеќе на билдерчиња него ли слаби кускулиња:)
 

cvetanovskiigor

›———————‹
Член од
6 мај 2009
Мислења
1.425
Поени од реакции
57
А што значи тоа ЕМО , нешто како ЕМО-Охрид ?
Хахах се шалам терајте си по програмот , не дозволувајте вируси да ви го сјебат системот.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.387
ае, емо не е у мода и не се актуелни више како што беа до пред некое време. Зборот емо го слушам само у вицеви.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Јас го читам само во црна хроника.
 
M

MacedoniaGirl

Гостин
Воопшто не ми се допаѓа нивниот начин на облекување, за живот неможам да генерализирам, ама секаде се вртат муабети за нив дека сечат вени бла бла ... ако е вистина, тоа апсолутно не го оправдувам и според мене е голема глупост!
Ама, нивни живот :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom