Душа да ни извади

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Ени, мени, сени, сени, чоколада... беше еден од најфините детски стихови кој кај многу генерации будеа баш топли спомени. И после дојде Пане со песната "Душа да си насладам" и ни се посра на тоа :)


Типов е гарант од школата на Андреев....
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Барем да продолжеше и со БУР, БУР, ЛИМОНАДА :pos2::pos2:

Пане е легенда, па уште и како играаааа
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Овија е ѕверетина еј ... Педерастичен и супер данцер ќе го биде бе .. за по риба. Ени мени сени јаооо хахахаах ц ц ц Педер еј !
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
заборавил и бела капа да си стави :)


очигледно не сака да порасне :icon_lol:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.011
Поени од реакции
7.610
Гемиџија напиша:
Типов е гарант од школата на Андреев....
Андреев може на овој вода да му носи....

The student has overcome the master....Arigato...
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.128
Поени од реакции
1.876
Ени мени сени виси на камени еден два три штурчето се скри зад една капина газот му се скина компанија месо боранија абче бапче печено чибапче ќе те кажам на чуварот да те фрли во бунарот ти ќе леташ како мачка автобусот ќе те смачка мачка се мрдна попот прдна.:pos2:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.692
Поени од реакции
2.355
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
несфатив шо беше финтава со ени мени сени сени чоколада...:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom