Др. Николина Лазаревска

Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.873
Ова е бројот на докторката:077766568.
Имам и фиксен ама пред извесно време рече дека ќе ја сели ординацијата и не знам дали и во функција.
 
Член од
9 септември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
doktorka se sada nalazi na buleveru,Jane Sandanski 107, stomatoloska ordinacija Paskal[DOUBLEPOST=1410216071][/DOUBLEPOST]
Zdravo, nova sum na forumov pa bi ve zamolila dokolku nekoj go znae brojot na Dr. Nikolina da mi pisete. Imam golemi problemi so liceto, neznam veke kaj ne otidov i nikoj ne znae da me opravi. Vcera od trojca doznav za Dr. Nikolina a gledam deka i vie imate mnogu pofalni zborovi. Problemot e sto nikoj ne mi se javuva na brojot sto mi go davaat (brojot ne e vo koristenje) a bidejki ne sum od Skopje strav mi e da ne otidam samo pa da i e premestena ordinacijata ili slicno. Mnogu ke Vi bidam blagodarna dokolku nekoj znae nesto!
doktorka se sada nalazi na buleveru,Jane Sandanski 107, stomatoloska ordinacija Paskal, bila sam u subotu na pregled :)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Може некој точно да ми објасни каде се наоѓа ординацијата на др.Николина во Аеродром?
 
Член од
18 ноември 2014
Мислења
694
Поени од реакции
1.778
Може некој точно да ми објасни каде се наоѓа ординацијата на др.Николина во Аеродром?
Позади верото во Аеродром.. сега е заедно со Пикасо стоматолошка ординација, голема табла има ќе видиш. :)
 
Член од
18 јануари 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Nov sum na forumov pa zatoa sakav da ja spodelam mojava prikazna tuka.. use od mojata 14 godina sum imal problemi so aknite.. imav razni iskustva so doktori i sekoj kazuvase razlicno mislenje za mojava situacija.. piev tableti od stranstvo i aknite mi gi snema.. sega izleguva po nekoja ali ne e strasno.. no toa sto me maci najvise e problemot so luznite.. imam luzni vo predelot na bradata celoto i stranicnite delovi.. zatoa sakam da znam kaj koj doktor bi bilo dobro da otidam na prrgled poso stvarno nesakam da si go gledam liceto vo ovaa situacija.. ako ima nekakov vid na tretman koj bi mi pomognal rado bi se podlozil samo da mi gi snema luznite do nekoe nivo.. ve molam za vase mislenje iskustva so doktori i koj bi bil najdobar poso se raboti za mali i dlaboki luzni i crnki po liceto.. imam citano za Dr. Ancevski, Derma Medika, ovaa PZU Medikoz na Dr. Nikolina Lazarevska.. pa ve molam za vasi iskustva kaj ovie koj kaj kogo bil kakov e tretmanot i kakvi rezultati imal.. fala odnapred.. pozz
 
Последно уредено:
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Jas sum pacientka na dr. Nina i mozham da kazham samo pofalni zborovi za nea. Za rok od 2 meseci imam 10 nivoa podobruvanje na moeto lice. Toplo ja preporachuvam
--- надополнето: 4 април 2013 во 12:27 ---

Mene mi praveshe antibiotska foreza. Toa e za podlabokite akni i zrna shto se vo kozhata. Imav nekoi potkozhni akni koi celo vreme egzistiraa (mozi nekolku godini) i posle ovaa foreza mi gi snema.
ne e nishto strashno ili opasno. Prvo mi napravi antibiotsaka foreza, a posle so C vitamin, deka sum mnogu bela i mi se pravat fleki i damki na mestoto na aknite i od samoto sonce

Знаеш дали уште работи Нина, пошо на бројот од интернет не е достапна?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom