Друштво

Член од
13 март 2006
Мислења
245
Поени од реакции
1
Ај што си бевме големото друштво,големото друштво сите пијаници!!!

кажете нешто за вашето друштво.(какво е, дали ви одговара....)
ако не се пријателите тогаш тоа не ти е живот.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Е мојто друштво е сите пијаници.... :) :)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
e neznam kakvo e moeto drustvo od prosta pricina sto nemam postojano drustvo :) denes sum so edni,utre so drugi,ali imam tri najbliski drugarki i obavezno iskacam so niv ednas nedelno,gi znam od zabaviste i tie se del od mene...pola pola sme,jas i sestra mi sme pijanici a drugite dve ne se ali onaka sme si fini deca i mnogu mi e milo sto gi imam :)
I jas licno mnogu dobro si proagjam so bitchot ali dve tipki ne praat drustvo taka da samo kje ja pozdravam i kje i kazam deka mnogu ja obicam :)
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
od moeto drustvo samo 4 dusi ne pusat,a site do eden pijat i se najgolemi pijanici sto gi poznavam.mnogu se mrdnati i mnogu si gi sakam site pogolemo drustvo sme i kaj i da ideme zakon si proagame i mnogu sum si srekna sto gi imam.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Моето друштво сме бајаги големо друштво ако се збереме сите,НИЕДЕН од тие не пуши,сите си пијат кога треба и немам никакви замерки,освен на неколку другари што слушаат српско и се расправаме за музика стално!!!
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
U moe drustvo samo 1 coek pusi i site igraat PC igri (najcesto WoW i Dota) a inace za pienje piat
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Имам повеќе друштва за повеќе намени.Најомилено ми е женското друштво од маало (6 девојки сме).Сите се откачени,особено кога се у ОНАКВА состојба,некои пушат,а за музика горе-доле исти сме у вкусовите.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Епа и ја имам повеќе друштва, едно друштво на мрднати, друго друштво на средно мрднати, трето друштво на попосредно мрднати, а сите пијаници, а ја најмрднат. :) :)
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Сакам со сите да дружам,ама имам маалско друштво кои многи ги почитувам и со мив имам спомени колку што сакаш.Испагам со сите и маалски и екс школски,школски и сасвим четврти познаници.Можам да се уклопам во секакво друштво.Мразам некои што се затворени(со нив и само со нив):lut:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Dj_Madness напиша:
Сакам со сите да дружам,ама имам маалско друштво кои многи ги почитувам и со мив имам спомени колку што сакаш.Испагам со сите и маалски и екс школски,школски и сасвим четврти познаници.Можам да се уклопам во секакво друштво.Мразам некои што се затворени(со нив и само со нив):lut:
И ја исто мразам такви, а ја увек сум отворен, и упознавам нови фацки, кои утре ми стануваат друштво. :) :)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
BusHav напиша:
Моето друштво сме бајаги големо друштво ако се збереме сите,НИЕДЕН од тие не пуши,сите си пијат кога треба и немам никакви замерки,освен на неколку другари што слушаат српско и се расправаме за музика стално!!!
Епа мене ова друштво ми е од маало,од факултет друштвото ми е подобро,сите тачки невидени,за музика и скоро за све се слагам со нив одлично,има и што пушат,и штопијат и што не пијат ама сите си се ок!!!
Сакам да имам што е можно повеќе другари или барем познаници и со сите одржувам какви/такви контакти!!!
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
моето друштво се опрани кремци...малку простички и исфрустрирани...али сепак си се мое друштво...и си ги сакам...два тројца пушет од машкте...а све останато сме совесни и чесни деца
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
Моето друштво е мешовита припадност.
Сите пијат тоа е ФАКТ. Пушачите се Мнозинство пошто тоа мање, више е у мода мегу кои сум и јас.

Мора и ова да го кажам, јес да сум почетник и не ве знам сите али и Кајгана Форумџиите ги сметам за едни од моето друштво. Па со тек на времето ке ве запознаам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom