Драга Кајгана

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.659
Поени од реакции
34.951
Драга,
малава какви колачи направи сношти мора да ја пофалам, се прејадов, али појакото беше што како алтернатива за какаото што го немаше ми штави од протеинот :X3:
Пиј си :cenzura:, јади си колачи, азното само ќе си отиде :D
 
Последно уредено од модератор:

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Си го сликале ливчето за резервацијата и го ставиле на фејсбук, бравоууу, да знаев дека волку среќни ќе бевте ќе ви порачав од фивер како некоја држи знак со вашите имиња.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Драга,
Се добро што ме расположуваше пројде. Сега останува да се нервирам за тоа какви ќе ми бидат резултатите... Или пак можам да потрошам све што ми остана овој месец и да тркнам до Солун и пак да го слушам Марк, па после да се нервирам. А, што викаш?
 

Lyn

Член од
29 јануари 2010
Мислења
257
Поени од реакции
619
Мислев дека сите проблеми во собава можам да ги усисам ама нееееееееееее. Ако ми е кога влегувам со чизми по дома. :toe:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Еј Кате ја видов, годините не и се познаваат милиш 20 има ако не ја знае човек. К. го изваде тоа Нотот телевизорот самсунгски вика да ја избришам сликава да не знаат дека сум женет, викаа оваа одговарам да таа, дали сум ја знаел одговорив да ја знам .

 
Член од
4 декември 2014
Мислења
1.140
Поени од реакции
774
DRAGA KAJGANA

Znaev deka ljubov e koga po nea trgnav bez da razmislam
ko vojnik i se predadov ja zasakav bas nea...

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Драга, сакам да те известам дека е пуштен во употреба новиот автопат Ладно Долче - Страгово - Крњево долг цеееели 5,35 км :zver: мора ова некако да се прослави
 

Kajgana Shop

На врв Bottom