Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Пепси_

Гостин
Маркомани да ги ебам....ела да се џоинтираме вика....:pos:

у склад ми текна шетаме така ни...и ми вика тате знајш ли од што му се овие џиповите ? и јас така од што бе ? :eek:
кока кола у праФ шо продават ! :icon_lol:

А никако да и текне дека у цицките и гледам она мисле многу интересен муабет ми врте :pipi:

и пази сеа кога ќе си купам секси боксерки од зара мара шаренило изобилува во моите гаќи :sneaky:


булшит ден ама еве вакви срања ќе ти го праат уште по булшит,ништо паметно да се исфрлени од нив.
п.с. м`снат е на гаста остај го кајг` :LOL:
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Драга,

Вечер треба да се дружам со кремои, фенсери и остала багра, незнаеш колку сакам да идам. Ама морам, така е кога ќе се најдеш во фамилија во која се чувствувааш како воопшто да не припаѓаш...
И додека се разговара за коњски сили, летувања и се делат комплименти кој колку е успешен во сопствените фирми во кои по цел ден си ладат м*да и други им работат, јас ќе си се повлечам со дечињава - ако и нив не ги искварија до сега.
Ахх бре идиоти, си мислите вечно ќе живеете. :icon_lol:
 
К

Кики.

Гостин
Драга,
само што ќе помислиш дека не може да биде полошо, се јавува Универзумот и ти покажува дека секогаш може да биде полошо.:cautious:
Состанокот од вчера добро помина, ама затоа денешниот ми наплати и за вчера. Ми идеше да ја убијам жената, затоа што не сфаќа дека не е у право.:mad:
Инаку, кога се вратив го видов внук ми и сите нервози магично исчезнаа. Драга, не дека ми е внук, ама навистина е најубаво и највесело бебе. И јас уште еднаш ја покажав мојата скриена моќ за заспивање бебиња - 10 минути кај мене во раце и одма заспа. :X3:
За да се релаксирам си купив нова книга, гумени бонбони и си ги пуштив Архангел. :)
Така Драга, еве ти една одлична од нив:
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
К,
Незнам на кој генијалец му текна денес во канцеларија да ја пушти песнава...

Тука ај заради газето после 1 мин. ја пушти, фер е тоа... ама јас се фаќам на два три наврати како си ја пеам :facepalm:

Ајт, бегам на германски филм сега... цмок...
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Да се пофалам, имам нова внука. Станав чичко по којзнае кој пат...Се надевам дека зет ми нема да ја крсти Оксана или Руслана...По'рно нека биди Јулија
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.595
Драга , собрав некој денар ќе се правам тулумба вечер :D ... Него знаеш ли како ме етикетираа денес? Сум бил арогантен и сум почнал многу важен да се правам .... Алоооо , не ми се верува , покултурен и фин дечко од мене ако запознаат ја глава сечам :D Али што да праиш така иде тоа , се пецка мн народов а не гледа дека ја се заебавам ... И така , денес не се чув со нејзе , малце оставам фри простор меѓу нас , да не рече види го дечково се попалил опасно , па ај ќе го вртам на мал прст :) За крај , еве ти еден поздрав од мене ..
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Да се пофалам, имам нова внука. Станав чичко по којзнае кој пат...Се надевам дека зет ми нема да ја крсти Оксана или Руслана...По'рно нека биди Јулија
како може да си станал чичко, а викаш: се надевам зет ми нема да ја крсти? за да бидеш чичко треба на детето од по таткова страна да си му фамилија. (y) како и да е нека е живо и здраво детето.....

инаку ај да не бидам многу оф:
Д.
тиња ден.
досаден и расположението цел ден ми е во минус влезено. ич ама ич не се чувствувам психички добро (n)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
како може да си станал чичко, а викаш: се надевам зет ми нема да ја крсти? за да бидеш чичко треба на детето од по таткова страна да си му фамилија. (y) како и да е нека е живо и здраво детето.....
Зет за прва братучеда :) Украинец :) Да де :) по таткова :) :)
 
Член од
8 јуни 2012
Мислења
374
Поени од реакции
830
Порано се радував кога ќе дојдеше викенд, сега едвај чекам да помине, бидејќи знам дека никогаш нема ништо да биди исто.

Сдк 2
Луѓево треба да ги молиш да дојдат на забава, па ако не одиш сега на забава јас не знам кога ќе одиш, на 50 години. :(
Не можам да ги разберам навистина.....се дружам со луѓе кои воопшто не разбират што ми недостасува во животот.
Понекогаш мислам дека никој не ме разбира.
Некои луѓе живееат само затоа што морат, а не затоа што го сакаат. :facepalm:

Добра ноќ мили мои. :)
 
Член од
30 јули 2012
Мислења
22
Поени од реакции
18
Не се понашајте ко секс и граѓанки. Малце е излитено, малце глупаво, малце неефективно, малце смешно, а и покрај сè ова, малце ми иде на нерви, па здравиот разум би диктирал дека е најдобро за сите да престанете. Еве, толку сум фин што ќе ви предложам друга серија за идиотско перење мозок, само прашајте. Инаку постов требаше да иде во „Во врска со љубовта“ изгледа, ама гледам таму романтики се водат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom