Добра апликација за трчање?

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Не зима ништо, нити ти треба интернет.
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
89
Поени од реакции
19
Zima li pari preki GPS to ako ja koristis?
--- надополнето: 31 јули 2013 во 10:53 ---
Ekipo da ve prasam kade moze da se kupi nez kako se vikashe kako lepenka na rakata se stava i na nego mobilniot se staava kako futrola e za mobilniot i set trca ?
ne zema pari preku gps inace ako mislis na nike+fuel alkata ja ima na ebay
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
585
Поени од реакции
247
која е подобра SportyPal или RunKeeper пошто на идвете покажува различни информации за тоа колку е изминато и потрошено калории?
 
Член од
20 март 2008
Мислења
694
Поени од реакции
414
Zima li pari preki GPS to ako ja koristis?
--- надополнето: 31 јули 2013 во 10:53 ---
Ekipo da ve prasam kade moze da se kupi nez kako se vikashe kako lepenka na rakata se stava i na nego mobilniot se staava kako futrola e za mobilniot i set trca ?
Jambo во веро центар - Скопје. ~150 денари
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
Ja koristel li nekoj Hellty S aplikaciata na S4 ili da si simnam RunKeeeper?
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Едно прашање?
Дали може телефонот да се чува во џеб или треба цело време на рака да биде додека трае трчањето?
Зашто на ендемонодо кога го пуштам ГПС-от неможе да ме лоцира? И некогаш не ми покажува точна километража?
 
Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
Едно прашање?
Дали може телефонот да се чува во џеб или треба цело време на рака да биде додека трае трчањето?
Зашто на ендемонодо кога го пуштам ГПС-от неможе да ме лоцира? И некогаш не ми покажува точна километража?
Може у џеб
 

Charon

Нинџа
Член од
31 октомври 2010
Мислења
428
Поени од реакции
1.104
Едно прашање?
Дали може телефонот да се чува во џеб или треба цело време на рака да биде додека трае трчањето?
Зашто на ендемонодо кога го пуштам ГПС-от неможе да ме лоцира? И некогаш не ми покажува точна километража?
Оти треба подолго за да те лоцира, некогаш 1 минута, некогаш 5, некогаш 10, вчера мене 30 минути не можеше да ме лоцира.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom