Добра ГПС навигација за Андроид

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
navigon europe hd ja simanv od zamunda i plavata ikona mi se izgubi samo taa pomorancestata a so taa nisto nemozam da pravam
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
или барем за sygic ja ima на замунда мапи кај да најдам?
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
12
Поени од реакции
2
Nekoj da mi prati link od NAVIGON za android 4.1.2 ve molam :D
 

Foxboro

Red Army-General
Член од
11 јули 2012
Мислења
90
Поени од реакции
59
copilot веќе повеќе од 2-3 години
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
iGo. Вчера се вратив од Тасос. Ме однесе до место. Многу е точна.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
симнав 2 верзии на iGo и имам проблем со резолуцијата - не подржава.... користам самсунг галакси с3 мини..


некој да имал ваков сличен проблем и како го решил?
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Samsung Galaxy први добиваат Here Beta мапи од Nokia.
Инсталирал некој?

Иако минимумот е 4.1... и гига ром, веројатно и ова ќе го прескокни мојот s3 mini (n)
 
Член од
9 декември 2014
Мислења
25
Поени од реакции
1
Samsung Galaxy први добиваат Here Beta мапи од Nokia.
Инсталирал некој?

Иако минимумот е 4.1... и гига ром, веројатно и ова ќе го прескокни мојот s3 mini (n)
Јас ја имав инсталирано ја тестирав до Софија и не сум многу задоволен пред тоа користев CoPilot бев со него до Кефалониа ме однесе без проблем. Јас искрено сум за CoPilot прегледен е и има опции што ги нема here map
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Јас ја имав инсталирано ја тестирав до Софија и не сум многу задоволен пред тоа користев CoPilot бев со него до Кефалониа ме однесе без проблем. Јас искрено сум за CoPilot прегледен е и има опции што ги нема here map
Јас веќе 2 месеца кај шо ја имам Here... Генерално сум задоволен, денес апдејтирав... Бев до Грција два-три пати, за некои забутани уличиња во Скопје ми е таман.
CoPilot ја користев претходно, премногу ми крашираше и ја баталив...
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Јас веќе 2 месеца кај шо ја имам Here... Генерално сум задоволен, денес апдејтирав...
HERE Maps е бесплатна и одлична навигација. Можеби има и подобри решенија, ама ништо не е подобро од бесплатно. Практично цел свет може да се симне за навигација доколку имате простор за тоа.

Јас користев на неколку наврати и е доста солидна.
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
Zdravo, nekoj da mi pomogne kako da stavam igo navigacija na android tablet 7inch[DOUBLEPOST=1419956958][/DOUBLEPOST]
so mapi od cela evropa
Барај го како торент затоа што се плаќа...
За да не се маткаш премногу пробај го Here многу поедноставна навигација е.
 
Член од
6 февруари 2013
Мислења
40
Поени од реакции
2
Барај го како торент затоа што се плаќа...
За да не се маткаш премногу пробај го Here многу поедноставна навигација е.
okej....fala ti ke ja probam ......ama site kazuvaat igo bila najdobra zatoa taa ja baram[DOUBLEPOST=1419978338][/DOUBLEPOST]
iGo. Вчера се вратив од Тасос. Ме однесе до место. Многу е точна.
zdravo druze, ako sakash da mi kazesh kako ja nasnima igo navigacijata, sakam da ja stavam na android tablet. fala ti :)
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
okej....fala ti ke ja probam ......ama site kazuvaat igo bila najdobra zatoa taa ja baram[DOUBLEPOST=1419978338][/DOUBLEPOST]
zdravo druze, ako sakash da mi kazesh kako ja nasnima igo navigacijata, sakam da ja stavam na android tablet. fala ti :)
Доколку не бараташ многу со телефони прескокни ја ајго, симни си ја навигон, полесна е за инсталација и внесување на мапите, а тука некаде се со ајгото.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
2
Поени од реакции
0
Navitel e najdobra ima funcija da se podese na srpski samo sto se naplaka toa e prob :\
 

Kajgana Shop

На врв Bottom