Добар задник вс Големи Гради

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Иначе буразерке @Луси_Лу. Си обожаваме ние цициња фино лепо како и газиња, има и темичка кај си постираме и цициња и газиња женски и разбира се дека сакаме една женка да има и добри цициња и добар гз,
АЛИ оваа тема подразбира коа би се нашле у ситуација да една женка има само добри цициња или добар газ у тај случај повеќето ние буразери бираме добар газ со мали цициња наместо добри цициња со рамен гз (како твојо) ;)
И разбира се по хиљадити пут, ово не важи за буразер @Bodhidharma.

Едит:
https://forum.kajgana.com/threads/Цицки-за-златен-медал.64625/post-9090907
Видите го воа газе. Срце :brlav:
Абе сега не може сите да се родиме со гз два листа Нова Македонија, за да ви ги исполниме вашите хомосексуални желби.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Оди на масажа нека ти ја средат кичмата. А може и ти ќе средиш некоја дупка. :D
Идам....ама мажена е, набиено едно хахахх ама тешка работа....ја пегла маж и редовно изгледа :)
Автоматски споено мислење:

Абе сега не може сите да се родиме со гз два листа Нова Македонија, за да ви ги исполниме вашите хомосексуални желби.
Ја сакам два листа Руска Правда :love:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Идам....ама мажена е, набиено едно хахахх ама тешка работа....ја пегла маж и редовно изгледа :)
Автоматски споено мислење:


Ја сакам два листа Руска Правда :love:
Ти па кај геј па и комунист.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Ноуп, само за стискање, не си играм јас со чмарови.
Има некои сакаат да си играш со нивните чмарови, не мислам тука на хомосексуалците хахах и греота е да ги оставиш така. :(

Иначе заклучок, жени....на вашите облини од позади се палат само педери, ич qr да не ве боли за виснати/рамни/целулитни задници....и џабе ќе тверкате, само педери се палат на газои.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Има некои сакаат да си играш со нивните чмарови, не мислам тука на хомосексуалците хахах и греота е да ги оставиш така. :(

Иначе заклучок, жени....на вашите облини од позади се палат само педери, ич qr да не ве боли за виснати/рамни/целулитни задници....и џабе ќе тверкате, само педери се палат на газои.
Аферим.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820

Kajgana Shop

На врв Bottom