Добар задник вс Големи Гради

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Батка, во целава работа ти си небитен, ај не ни го еби раатот.
Дуле буразерче, ја отсекогаш сум бил небитен. Агда и Луси се битни.
А ти сеуште си у заблуда дека си битен, а?
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Дуле буразерче, ја отсекогаш сум бил небитен. Агда и Луси се битни.
А ти сеуште си у заблуда дека си битен, а?
Не ни сакам да сум битен лик никаде, а посебно не во форумов, туку отсекогаш си бил опак некако со членовиве.. :D
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не ни сакам да сум битен лик никаде, а посебно не во форумов, туку отсекогаш си бил опак некако со членовиве.. :D
И да сакаш не си битен.
Мала корекција. Несум опак, туку сум наопак. На прв поглед изгледа исто, ама друго е.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ете биди за мене битен..
Дуле! Ја нисам битан. Ја сам сама Бит Живота. А Бит живота није битно дал је битна ил небитна.
него @Луси_Лу , буразерице јел читаш ти овог Дулета? Сумњив је. Због треба да си хомофобична.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Дуле! Ја нисам битан. Ја сам сама Бит Живота. А Бит живота није битно дал је битна ил небитна.
него @Луси_Лу , буразерице јел читаш ти овог Дулета? Сумњив је. Због треба да си хомофобична.
Жити се не почнувај со текстовиве.. :facepalm:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Уствари овој му е еден од најдобрите постови у живот. :D
Ма коме то причаш! ... Него Луси је нестала. Вероватно је отишла у џим да пумпа своју гузицу. Мислили смо да се и она исто спрда ко нас, ал можда јој је гузица заиста равна ко даску за пеглање одеча.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Ма коме то причаш! ... Него Луси је нестала. Вероватно је отишла у џим да пумпа своју гузицу. Мислили смо да се и она исто спрда ко нас, ал можда јој је гузица заиста равна ко даску за пеглање одеча.
Абе од тебе ѓаволот ќе избега, а не пак женска..
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Ма коме то причаш! ... Него Луси је нестала. Вероватно је отишла у џим да пумпа своју гузицу. Мислили смо да се и она исто спрда ко нас, ал можда јој је гузица заиста равна ко даску за пеглање одеча.
А Оти мислеше лажам? Оди Агда прашај ја ќе ти каже дека сум равна како планетава Земја.
Автоматски споено мислење:

Абе од тебе ѓаволот ќе избега, а не пак женска..
Му фали атеншн на Г.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
А Оти мислеше лажам? Оди Агда прашај ја ќе ти каже дека сум равна како планетава Земја.
Автоматски споено мислење:


Му фали атеншн на Г.
Атеншан јор flatearth ass. Му фали а литл мор медитејшн на Г. ;)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Му се погоди темава на Г., може да има главна реч, што би рекол тој.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Oduvek mi bile najseksi tenki zeni visoki 1,70 tenko strukce malo gaze ama izvajani golemi gradi.. nesto nalik jenifer love hewit
 

Kajgana Shop

На врв Bottom