Денешните мажи...

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
na ova prasanje praviot odgovor nema da go najdeme samo ke se prepukuvame i na kraj pak nisto
fakt e deka i mazite i zenite sakaat seks ali
ako rabotime za da gi zadovolime potrebite nivni ke se zalat deka ne im posvetuvame dovolno vnimanie ako im posvetuvame vnimanie ke se zalat nemaat pari treba da se najde nekoj balans za vo vrska a inace za denesnicava vo koja ziveeme 90 % od zenite baraat materijalna sigurnost pa makar i 5 cm da mu e
 
M

Muranyi

Гостин
Кој си признава пола му се простува :pos:

Он: Има барем 10 вакви теми уште една не е потребна
Нема слична тема,затоа и ја отворив.И отворена е пред се жените да го кажат својот став.Како можам јас да знам дали знам што сака девојка ми подобро од мојата девојка?:P
И темата не е што сакаат жените,што сакаат мажите,дали жените се курви а мажите ебачи и швалери(Балкан е ова,па затоа двојни аршини:D ),туку што мислат жените-дали мажите знаат што сакаат жените?
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.720
Поени од реакции
11.938
Едноставно е, мажите сакаат да боцнат а жените да бидат боцнати, само жално е кога тоа често се прави само на фејсбук :D
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Добро луѓе, ебете ли понекогаш нешто?
Не многу, ама кога ебам... ебам толкуууу лошо... :D Не, шала на страна.... а „претходните“ мажи знаеле што сакаат жените? :)
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.239
Не. Ти шо мислиш, тој тебе шо те ебе пишува по форуми?!
Никој не ја ебе затоа прашува дали сме ебеле. Чудно и паѓа ;)
Инаку има мажи кои знаат ама џабе им е знаењето. Има и такви кои ништо незнаат ама тоа ич не им смета затоа што жените пак ги сакаат.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.681
Поени од реакции
4.420
Нема слична тема,затоа и ја отворив.И отворена е пред се жените да го кажат својот став.Како можам јас да знам дали знам што сака девојка ми подобро од мојата девојка?:P
И темата не е што сакаат жените,што сакаат мажите,дали жените се курви а мажите ебачи и швалери(Балкан е ова,па затоа двојни аршини:D ),туку што мислат жените-дали мажите знаат што сакаат жените?
Почнав да пишувам долг пост и се откажав.
Муабетот ми е прочепкај по други теми истиов муабет е свртен безброј пати.
Ама ок мене лично не ми смета да има уште една ваква тема.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.881
Поени од реакции
7.830
Ако некоја не те ебе 2% друг ја ебе 100%

во главно то!!!
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
О супер :pipi: Уште една тема каде сите жени се спонзоруши, бештии, неодлучни дрољи, недомаќинки...
Одамна го неаме правено муабетов :P
Знам дека е многу лошо да генерализирам зошто секогаш има исклучоци али ако.
Не се сите жени :rolleyes:, тие другите се дебели и грди и никој не им обрнува внимание, па ги ебе природна селекција... а ти исклучок не си :D па бирај
--- надополнето: 11 март 2013 во 02:14 ---
Добро луѓе, ебете ли понекогаш нешто?
Ја за малце ќе ебев... се рачуна тоа?
 
Член од
19 март 2012
Мислења
1.439
Поени од реакции
3.810
Знам дека е многу лошо да генерализирам зошто секогаш има исклучоци али ако.
Не се сите жени :rolleyes:, тие другите се дебели и грди и никој не им обрнува внимание, па ги ебе природна селекција... а ти исклучок не си :D па бирај
Тоа е, не може сите да бидеме исти :X3:
 
Член од
5 јануари 2013
Мислења
91
Поени од реакции
39
Јас како добар масер можам да го потврдам тоа :)
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
Аман со вакви теми:“Што сакаат мажите?Што сакаат жените?Што сакаат педерите?....“
Како да постои “universal checklist“ за она што го сакаат.
Многу потење со темиве за небитни ствари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom