Денешните мажи...

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Превртувајне очи е смртоносна болест за машкио пол. :D:D:D:D
И мене смрт ми е ова, ако сум женско. Демек не можеш со некој збор, па очите во круг. Ај нека да ти се случи еднаш, ама човек што не знае друг начин за да покаже дека нешто не му се допаѓа тогаш е дефектен.

Иначе приметувате дека во овој подфорум на истите теми, истите луѓе се расправате со истите муабети? Ко подфорум религија ќе станете. :icon_lol:
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.940
Да бе, коа не прашал не се фаќај за глава туку за меѓуножје. Види кај сте ги остаиле топчињата :pipi:
Тука се моите топчиња, не се секирај за нив. (y)

Од кај знаеш тие СИТЕ како им пришле на девојките и шо им кажале за да ги одбијат?
А ти од кај знаеш?
Не може СИТЕ да не се доволно добри за госпогиците.

Ти Баба Ванѓа да не си?
Во овој случај не треба да си баба Ванѓа, треба да имаш само iq минимум 50 за да ја процениш ситуацијата дека огромни се шансите дека џабе ќе се избрукаш ко тие пред тебе.
 
L

Luki Junior

Гостин
И мене смрт ми е ова, ако сум женско. Демек не можеш со некој збор, па очите во круг. Ај нека да ти се случи еднаш, ама човек што не знае друг начин за да покаже дека нешто не му се допаѓа тогаш е дефектен.

Иначе приметувате дека во овој подфорум на истите теми, истите луѓе се расправате со истите муабети? Ко подфорум религија ќе станете. :icon_lol:
Види сега, и на мен не ми се ареса таков начин на комуникација. Едноставно кажува какво и е нивото на основна култура.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Види сега, и на мен не ми се ареса таков начин на комуникација. Едноставно кажува какво и е нивото на основна култура.
Така си е Луки. По ситници човек се чита. Не мора тешки муабети на прва, само примети го како се однесува и ќе ти биде јасно. Цврсто верувам во онаа, човек што лошо се однесува со келнер е гад по природа. По тоа, по очи вртење, по муабетот ќе го познаеш.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Тука се моите топчиња, не се секирај за нив. (y)
ОК :icon_lol:

А ти од кај знаеш?
Не може СИТЕ да не се доволно добри за госпогиците.
Ова е исто ко ја да те прашам зашо им се засфиѓале баш тие госпоѓици од цел локал. Тоа шо е добро за тебе за мене може не е. Или не смее да не биде добро за мене, пошо одма ќе ми залепат етикета на секаква? Може претходните групи на удварачи им се испонашале, не им се допаднале....ако не им пришле овие од кај знаеш дали се едните или другите преценети?
Еве ти шмекаш некоја на пример и ти доаѓа некоја друга ти денса ама не е твој тип. Ти ќе појдеш со неа или не?

Во овој случај не треба да си баба Ванѓа, треба да имаш само iq минимум 50 за да ја процениш ситуацијата дека огромни се шансите дека џабе ќе се избрукаш ко тие пред тебе.
Се додека не проба не може да знае.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И мене смрт ми е ова, ако сум женско. Демек не можеш со некој збор, па очите во круг. Ај нека да ти се случи еднаш, ама човек што не знае друг начин за да покаже дека нешто не му се допаѓа тогаш е дефектен.

Иначе приметувате дека во овој подфорум на истите теми, истите луѓе се расправате со истите муабети? Ко подфорум религија ќе станете. :icon_lol:
Ам исто колешке и вие на подфорум филм истите дискутирате за исто :icon_lol:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Ам исто колешке и вие на подфорум филм истите дискутирате за исто :icon_lol:
Нц. Вака за гуша никој не се фаќа, а нови теми саде се отвораат. Ма цвета тој подфорум со мир и љубав. :love:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Нц. Вака за гуша никој не се фаќа, а нови теми саде се отвораат. Ма цвета тој подфорум со мир и љубав. :love:
Нема грешка колегинице и таму истите за ист жанр се расправаат, а ние овде сме далеку од расправање таков ни е начинот на комуникација. Јас и Сусаро на пример ако сме од иста страна замисли колку би било досадно :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Нема грешка колегинице и таму истите за ист жанр се расправаат, а ние овде сме далеку од расправање таков ни е начинот на комуникација. Јас и Сусаро на пример ако сме од иста страна замисли колку би било досадно :)
Разбирамо се. Мене ми е баш забавно. Штама, штама. И ќе почне еден и за саат време десет страни на една тема. :icon_lol:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Разбирамо се. Мене ми е баш забавно. Штама, штама. И ќе почне еден и за саат време десет страни на една тема. :icon_lol:
И сите идете да видите што се изменило дали некој попуштил во ставовите, али ништо и во 2013:icon_lol:
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.940
Ова е исто ко ја да те прашам зашо им се засфиѓале баш тие госпоѓици од цел локал. Тоа шо е добро за тебе за мене може не е. Или не смее да не биде добро за мене, пошо одма ќе ми залепат етикета на секаква? Може претходните групи на удварачи им се испонашале, не им се допаднале....ако не им пришле овие од кај знаеш дали се едните или другите преценети?
Еве ти шмекаш некоја на пример и ти доаѓа некоја друга ти денса ама не е твој тип. Ти ќе појдеш со неа или не?
ОК е да не е твој тип, али од три групи со по минимум 3-4 машки во група ниеден да не е твој тип... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Се додека не проба не може да знае.
Сигурен сум дека истото си го рекле и не едната, не двете туку трите групи. (y)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
И сите идете да видите што се изменило дали некој попуштил во ставовите, али ништо и во 2013:icon_lol:
Ајде проект 2014-та е популарен сега. Може во таа историска година на преродба за Македонија, некој ќе попушти. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom