Девственик...на триесет години

Безимена

Оловна нежност
Член од
21 септември 2012
Мислења
33
Поени од реакции
31
Хммм, јас познавам еден :) Симпатичен е, страшно интелигентен, комуникативен, образован, прошетан, начитан, талентиран, џентлмен и често опкружен со женско друштво. Добро го познавам човекот и знам дека е стреит. Да, вистина е, има скоро триесет години и никогаш немал ниедна девојка. Што мислите за маж на триесет години кој никогаш немал девојка, никогаш не бакнал, да не спомнувам за останатото. Можеби се концентрираат на кариерата и образованието. Можеби си поставуваат високи критериуми за девојки, Понекогаш и тие знаат да бидат предизвик. Девојки, едвај чекам да ги прочитам Вашите ценети мислења!
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Хммм, јас познавам еден :) Симпатичен е, страшно интелигентен, комуникативен, образован, прошетан, начитан, талентиран, џентлмен и често опкружен со женско друштво. Добро го познавам човекот и знам дека е стреит. Да, вистина е, има скоро триесет години и никогаш немал ниедна девојка. Што мислите за маж на триесет години кој никогаш немал девојка, никогаш не бакнал, да не спомнувам за останатото. Можеби се концентрираат на кариерата и образованието. Можеби си поставуваат високи критериуми за девојки, Понекогаш и тие знаат да бидат предизвик. Девојки, едвај чекам да ги прочитам Вашите ценети мислења!
Асексуален е!
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Хммм, јас познавам еден :) Симпатичен е, страшно интелигентен, комуникативен, образован, прошетан, начитан, талентиран, џентлмен и често опкружен со женско друштво. Добро го познавам човекот и знам дека е стреит. Да, вистина е, има скоро триесет години и никогаш немал ниедна девојка. Што мислите за маж на триесет години кој никогаш немал девојка, никогаш не бакнал, да не спомнувам за останатото. Можеби се концентрираат на кариерата и образованието. Можеби си поставуваат високи критериуми за девојки, Понекогаш и тие знаат да бидат предизвик. Девојки, едвај чекам да ги прочитам Вашите ценети мислења!
Аха познавам и јас еден таков, мајкаму и другарките негови го фалеа и бетер од ти што го фалиш овој твојов.
Ах срамежлив ах ваков ах таков кога ли ке се жени,за него ниедна доволно добра доволно убава доволно паметна, и на крај човеков падна во депресија 5 месеци кога му се отсели цимерот :pos:
Сега се смириле и пак си живеат заедно стрејт мужишта кој женска немале до сега во живот и за чудо не се педери нали.
иначе не знам дали жениве би сакале 30 годишен девственик, ама мене ако ми се појави некоја која што има 30 години и сеуште е невина нозе ке искршам од што ке бегам во спротивен правец од нејзиниот.:pos:
 

Безимена

Оловна нежност
Член од
21 септември 2012
Мислења
33
Поени од реакции
31
А ти извини изиграваш стројник , демек која ќе се мома изнајде за тој јунак од 30 лета ....:D
Ако нее психички значи му е здравствен проблемот ...
Хм, мислам дека времето на стројниците одамна помина... Нели реков во прашањето дека такви мажи можат да бидат предизвик? Можеби е здравствен проблемот, ама психички не верувам.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Па толку го испофали демек е френк синатра :D јас помислив на тоа дека алудираш;)
Не се секирај сега ке се појави од некоја страна пријателот и тој ке пише :icon_lol:
Хм, мислам дека времето на стројниците одамна помина... Нели реков во прашањето дека такви мажи можат да бидат предизвик? Можеби е здравствен проблемот, ама психички не верувам.
Не е финтата ти што сакаш да веруваш или да не веруваш,така стојат работите иначе околу предизвикот премногу гледаш филмови жими се.
или е педер или е психички пореметен трето нема.
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
23
Поени од реакции
25
Симпатичен е, страшно интелигентен, комуникативен, образован, прошетан, начитан, талентиран, џентлмен и често опкружен со женско друштво. Да, вистина е, има скоро триесет години и никогаш немал ниедна девојка.
Дефиниција за Геј.
 

Безимена

Оловна нежност
Член од
21 септември 2012
Мислења
33
Поени од реакции
31
Аха познавам и јас еден таков, мајкаму и другарките негови го фалеа и бетер од ти што го фалиш овој твојов.
Ах срамежлив ах ваков ах таков кога ли ке се жени,за него ниедна доволно добра доволно убава доволно паметна, и на крај човеков падна во депресија 5 месеци кога му се отсели цимерот :pos:
Сега се смириле и пак си живеат заедно стрејт мужишта кој женска немале до сега во живот и за чудо не се педери нали.
иначе не знам дали жениве би сакале 30 годишен девственик, ама мене ако ми се појави некоја која што има 30 години и сеуште е невина нозе ке искршам од што ке бегам во спротивен правец од нејзиниот.:pos:
Хехехехехе, ме насмеа со овој твојов! Види, оние кои абстинирале толку долго, што знаеш, можеби ќе изненадат :) Инче ова моево личи на фалба, ама јас искрено му се восхитувам на мојот познајник знаејќи колку вреди како личност и се чудам и се прашувам за некои ствари. А зошто би бегал од некоја невина ? Зарем не сакаш да бидеш првиот што ќе ја воведе во овие ствари ? Нема да ти ласка тоа ? Кој не сака некој 'чист', без историја на врски , се рабзира, ако е нормален човекот/девојката.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.875
Јас познавам 34 годишен. :icon_lol:
На таквите обично нешто им фали или се со ментална ретардација, инвалиди или болни, живеат изолирано во некое село итн. Mашко што е здраво и да е вака нема, па и да е најгрдо на цел свет!!! Мислам дека има некоја тајна женска. :icon_mrgr:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Хехехехехе, ме насмеа со овој твојов! Види, оние кои абстинирале толку долго, што знаеш, можеби ќе изненадат :) Инче ова моево личи на фалба, ама јас искрено му се восхитувам на мојот познајник знаејќи колку вреди како личност и се чудам и се прашувам за некои ствари. А зошто би бегал од некоја невина ? Зарем не сакаш да бидеш првиот што ќе ја воведе во овие ствари ? Нема да ти ласка тоа ? Кој не сака некој 'чист', без историја на врски , се рабзира, ако е нормален човекот/девојката.
Слушај сега ако некоја е невина/невин на 30 години тешко дека е нормална или нормален,јебеш ти таков предизвик,па ова чист како го кажа демек голем кур ако некоја била недопрена или некој недопрен,ако некоја немала храброст да се скине порано да ја кинеш на 30 години ке биде ко да колеш свиња во јануар :pos:
Која јебана апстиненција ако тој никогаш немал секс ? Тоа не е апстинирање тоа е целибат, и курот е мускул колку помалку го употребуваш толку полошо атрофира,па не би ме чудело сега и воопшто да го нема !
Иначе да може да и прија на некоја ороспија како онаја што викала : не дојдов јас да се ебам дојдов домаќинка да бидам,курови курови дури преку глава ми се дојдени више:pos:
Е сега две опции или не тролаш сите или ти си “ ДРУГАРОТ“ :tapp: :vozbud:
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Добро де луѓе што се чудите толку, па 21 век сме се е можно нели .............. или типацот има превисоки критериуми и неможе никако да си најде онаква женска баш каква што посакува(и во физички и во психички аспект), или пак е асексуален и не го интересира многу љубов, секс такви ствари, или сеуште живее со неговите(оправдано)кои можеби се строги и го држат под контрола, или е грдичок, или пак нема скршен денар во џеб, или пак е ептен страмежлив и тремаџија, може едноставно нема среќа, нема поддршка и.т.н. сите ние имаме по некоја од овие маани така да ништо чудно и ништо страшно !
А најмногу мислам дека е поради првата причина т.е. си има дечкото одредени црвени линии т.е. цврсто отцртани критериуми преку кои не поминува, а женските околу него едноставно не се совпаѓаат со неговите барања/критериуми и тоа е тоа !
О да и за крај можеби дечкото е хомосексуалец ............. така да не го привлекуваат девојки и то је то !
Заборавив да пишам дека можеби страда од импотенција, има и доста млади денеска кои страдаат од еректилна дисфункција но не гледам ништо смешно во тоа !
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Добро де луѓе што се чудите толку, па 21 век сме се е можно нели .............. или типацот има превисоки критериуми и неможе никако да си најде онаква женска баш каква што посакува(и во физички и во психички аспект), или пак е асексуален и не го интересира многу љубов, секс такви ствари, или сеуште живее со неговите(оправдано)кои можеби се строги и го држат под контрола, или е грдичок, или пак нема скршен денар во џеб, или пак е ептен страмежлив и тремаџија, може едноставно нема среќа, нема поддршка и.т.н. сите ние имаме по некоја од овие маани така да ништо чудно и ништо страшно !
А најмногу мислам дека е поради првата причина т.е. си има дечкото одредени црвени линии т.е. цврсто отцртани критериуми преку кои не поминува, а женските околу него едноставно не се совпаѓаат со неговите барања/критериуми и тоа е тоа !
Не се занесувај, немал тој од секогаш 30 години имал некогаш и 17 18 20 25 ако ништо друго барем еднаш во тие години ке се нашол во ситуација со друштво заеднички да опнат некоја дроља да и напраат реденка, па и нај хард кор педер имал секс со жена барем еднаш во животот.
Јас ти велам или не трола оваја или не трола друга опција нема:pos:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Добро де луѓе што се чудите толку, па 21 век сме се е можно нели .............. или типацот има превисоки критериуми и неможе никако да си најде онаква женска баш каква што посакува(и во физички и во психички аспект), или пак е асексуален и не го интересира многу љубов, секс такви ствари, или сеуште живее со неговите(оправдано)кои можеби се строги и го држат под контрола, или е грдичок, или пак нема скршен денар во џеб, или пак е ептен страмежлив и тремаџија, може едноставно нема среќа, нема поддршка и.т.н. сите ние имаме по некоја од овие маани така да ништо чудно и ништо страшно !
А најмногу мислам дека е поради првата причина т.е. си има дечкото одредени црвени линии т.е. цврсто отцртани критериуми преку кои не поминува, а женските околу него едноставно не се совпаѓаат со неговите барања/критериуми и тоа е тоа !
О да и за крај можеби дечкото е хомосексуалец ............. така да не го привлекуваат девојки и то је то !
Или е пак спремен за у некој хиландар на света гора :)
Ако е грдичок а има мерак хаха се наоѓа лесно за да легне некоја
 

DreaM oNe

我是马丁
Член од
4 септември 2012
Мислења
235
Поени од реакции
175
Хм, мислам дека времето на стројниците одамна помина... Нели реков во прашањето дека такви мажи можат да бидат предизвик? Можеби е здравствен проблемот, ама психички не верувам.
Психички е.....ако не е тогаш ќе биде.
Сексуалните нагони не може да не се присутни кај некоја индивидуа.Доколку не ги искажува тоа значи дека ги потиснува.
А се што е потиснато еден ден директно или индиректно излегува на површина....е тогаш е заебано.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.353
Не се занесувај, немал тој од секогаш 30 години имал некогаш и 17 18 20 25 ако ништо друго барем еднаш во тие години ке се нашол во ситуација со друштво заеднички да опнат некоја дроља да и напраат реденка, па и нај хард кор педер имал секс со жена барем еднаш во животот.
Се дешава и да не се нашол.........:unsure:

Иначе ако е таков како што го збориш и не е хомо,тогаш е страшно несигурен во себе,а и си поставил некој повисок критериум кој не го спушта.Башка што подолго му се оддолговлекува тоа се потешко и потешко му е сигурно........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom