Девојките и игрите

  • Креатор на темата Mac))
  • Време на започнување
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ме интересира колку женски на форумов играат игри???....И нормално што играте освен Симс:)???
Ајде кажујте после ќе се пребациме и на статистички податоци за во цел свет...
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Јас играм, во ЛАН со брат ми на кантерот :)
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Epaaa....i jas igram Kanter so brat mi :) :) i sho igram drugo..hmm...warcraft me uchi ama ne sfakam :)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
doooobro eve jas igram ogame :) i mnogu sakam strategii...momentalno ne igram nikoja poso nejkam da se zarazam ali toa mi se omileni igri i neli standard e simsot :)
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Јас играм Heroes, Morrowind,Cezar, и многу други.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Хмммм....па имало доста бре!!!!....А мори доти4ната јас све сфаќам само тоа симсот не го сфаќам...сестра ми по цел ден го игра ама ја труп у таа игра
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
А да, и јас играм СИМС :) :) Ептен е фаца, особено ко ќе напрам 4 деца во фамилија :) :) :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Хммм мене ме учи сетра ми ама све тоа ми умира....децата плачат...којзнае шо татко ќе бидам :):)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
eeeej sims e igra sto ja imam igrano sto znam 4godini kkao iskacaa delovite taka odnovo se popaluev po nea...ja ljubam igrata...sea sakam ovaa "the movies" sea ama nema :) :)
 

BraT

Весели Ѓевреци
Член од
5 февруари 2006
Мислења
457
Поени од реакции
11
ја со самара коа седнеме на кантер. тоа порано сеа веке не
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
jas obozavam GTA San Andreas poso obozavam da vozam koli..Uste poveke sakam NFS Need For Speed i ja iam prevrteno onaa DOWNTOWN verzija!Warcraft isto..samo nemozam ko maskite,nonstop si igram sama i koristam mnogu sifri i nikogas go nemam soboreno neprijatelot!Ama zakon mi e Warcraft..porano sakav Canter,ama mi stana mnogu vulgarno i nasilno i se otkazav..Ogame neam pojma so e stvarno!Isto sakam da igram Sims..omilen del mi e ko gi pravam lugeto,pa facata,pa teloto..
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Ја сум мањак за игри.
Претежно играм ФПС ама со ДОБРА приказна задолжително, по можност со СФ или хорор сетинг, а и авантури чат пат.
Еве као за илустрација, омилена игра на сите времиња ми е Deus Ex.
Меѓу другите подобри игри шо сум ги играла до сеа би ги спомнала Silent Hill, Hitman, Doom, Alone in the dark, Call of duty, Painkiller, Resident evil, Splinter Cell, Halo, Undying, Syberia, Myst.... иам играно уше пуно други ама да не ги набрајам сега сите.
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Лелее Silent Hill 3 ja играв закон е.
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Симс имам играно порано но само куќи како ненормален градев.Не ми е јасно што вие женските толку ја сакате.Ја почнам да ја играм и у пожар или од глад сите ми умрат.Ако имам дете тогаш детето умре па од плачење :):):):):):)
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
MarthaGraham напиша:
Ја сум мањак за игри.
Претежно играм ФПС ама со ДОБРА приказна задолжително, по можност со СФ или хорор сетинг, а и авантури чат пат.
Еве као за илустрација, омилена игра на сите времиња ми е Deus Ex.
Меѓу другите подобри игри шо сум ги играла до сеа би ги спомнала Silent Hill, Hitman, Doom, Alone in the dark, Call of duty, Painkiller, Resident evil, Splinter Cell, Halo, Undying, Syberia, Myst.... иам играно уше пуно други ама да не ги набрајам сега сите.


Уат д фак, само што наброја голем дел од моите омилени игри (минус Painkiller & Resident Evil & Alone in the dark).. и DeusEx омилена игра? Damn girl, ya rule
 

Kajgana Shop

На врв Bottom