Да се организира уште некое турнирче преку нет ?

Septimus

Dota moja Simpatija
Член од
12 мај 2009
Мислења
24
Поени од реакции
0
Дали сте заинтересирани за организирање на некое турнирче на дота преку нет??
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
380
кој сака дота 1 на 1 на гарена кој губи плаќа
 

Septimus

Dota moja Simpatija
Член од
12 мај 2009
Мислења
24
Поени од реакции
0
абе ја зборам за турнирче да се напраи а не 1на1 на кој губе да играме или не свати што ми беше поентата со темава и постот ?
 
На врв Bottom