Дали некој знае?

P

Piamia

Гостин
Не ми е релевантно ова во животов за да се нервира. Второ ако имаш цврст став да не веруваш во нешто, нема сигурно да станеш скептик од нигде никаде за вакви глупости и да се распрашуваш. Секоја интелигентна, свесна особа знае дека не постојат такви фантазии и се насочува кон барање на решение, резултат, објаснување од извор на природните науки. И за крај, ако не ти беше верно или ако не се нервираше ќе го сфатеше сарказмот на првите 2 коментари и не ќе реагираше така бурно. Не се прам паметњаковиќ, туку си ги пушта нозете колку што ми е чергата. А ти изгуби аргументи на 2-3 пати во темава, така да откажи си се со време барем. Пак ќе речам, да прашаше само „Што мислите, дали верувате и тако даље“ можда и ќе се развиеше некој муабет. Вака ти даваш мислење, па ти пречи некој што мисли на твоето мислење, па се зафаќаш со сите и оставаш лоша слика. Не ми е поентата да изруга некого, чист совет.

Peace out.
Искрено почнуваш да замараш со твојте филозофии. Секој си е различен карактер има луѓе веруваат има и што не веруваат. Тие што веруваат го фалат тој гатачот и што сега? Пиши веруваш или не веруваш веќе кога си решил да пишуваш а не овде ми солиш памет. И каде виде ти овде мое мислење искоментирав тоа што слушам од народот ај
Peace out hun.
 
Последно уредено од модератор:
L

lolain

Гостин
Мојот став е јасен. Такоѓе и твојот. Само што негираш, и се губиш во коментариве. А си кажа убаво членот во претпоследниот коментар. Можеш да откриеш да извадиш многу работи преку манипулација ако знаеш како. Техника. Башка говор на тело и тако даље. Со добро одбрани зборови, добро распоредени, да извлечеш „подмукло“ нешто, да му го плеснеш и да ти пуштит муабет после низ село „гатач“, „исцелител“, тинтири-минтири... На пример, ја поише можа да сфата шо личност си овде од 3-4 коментари него да луташ по гатачот шо го спомнуваш.

П.С. народот мојт да си викат шо сакат, овде ти се претставујш не си пратеник да го претставујш народот шо мислит.
 
P

Piamia

Гостин
Мојот став е јасен. Такоѓе и твојот. Само што негираш, и се губиш во коментариве. А си кажа убаво членот во претпоследниот коментар. Можеш да откриеш да извадиш многу работи преку манипулација ако знаеш како. Техника. Башка говор на тело и тако даље. Со добро одбрани зборови, добро распоредени, да извлечеш „подмукло“ нешто, да му го плеснеш и да ти пуштит муабет после низ село „гатач“, „исцелител“, тинтири-минтири... На пример, ја поише можа да сфата шо личност си овде од 3-4 коментари него да луташ по гатачот шо го спомнуваш.

П.С. народот мојт да си викат шо сакат, овде ти се претставујш не си пратеник да го претставујш народот шо мислит.
Сфати што сакаш друже веќе ме мрзи и ми досади да ти ѓи читам коментарите
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Сфати што сакаш друже веќе ме мрзи и ми досади да ти ѓи читам коментарите
бракот што го имаш или немаш, а со тоа и животот каков и да го имаш приватен не може да ти го реши ниту еден форум, а уште помалку некој гатач.
толку имам да ти кажам. а ти како што мислиш така да правиш.
во животот сите си патиме најповеќе од главата ;)
 
L

lolain

Гостин
бракот што го имаш или немаш, а со тоа и животот каков и да го имаш приватен не може да ти го реши ниту еден форум, а уште помалку некој гатач.
толку имам да ти кажам. а ти како што мислиш така да правиш.
во животот сите си патиме најповеќе од главата ;)
Или е клинка шо и е досадно, или ептен не едуциран, суеверен анти-соц со емотивни проблеми... Треска глупости, добива саркастички и негативни одговори, избувнува, и ваѓаш аргументи, се губи, и после ме мрзи да читам... Ништо. Типке психолог побарај си, овде не наоѓаш.
 
P

Piamia

Гостин
Или е клинка шо и е досадно, или ептен не едуциран, суеверен анти-соц со емотивни проблеми... Треска глупости, добива саркастички и негативни одговори, избувнува, и ваѓаш аргументи, се губи, и после ме мрзи да читам... Ништо. Типке психолог побарај си, овде не наоѓаш.
Машко сум иначе, јас си тепам досада со вас толку ли не сфаќате, а вие овде кој попрво паметен да се покажи хахаххаха абе одите фатите си некоја девојка не туку дремете по форумот
 
L

lolain

Гостин
Машко си, а имаш тема таму бремена нешо... не знам кој е психопатот овде. Фала шо се грижиш за нас. Иам и женска, и работа и факс и тако даље... Ти имаш ментална болест само. Имат институции, побарај си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom