Дали некогаш сте спиеле со другар-ката на партнерот?

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
женски карактер, секад сакаат да си им верен, а кога они ќе те варат тогаш ти мораш да трпиш.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
KaiTekk напиша:
женски карактер, секад сакаат да си им верен, а кога они ќе те варат тогаш ти мораш да трпиш.
epa ne za dzabe rekle: ko sto znae zensko da te povredi nikoj drug ne znae:)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Не сум спиела со другар на дечко ми, нема ни да го направам тоа.
Пониско и попонижувачко нешто од тоа - АМИН!
А да дознаам дека он напраил такво нешто, добива едно ГоОоОоЛемо ЧАО, а за неа ќе размислам, т.е она не знам што ќе добие, али дефинитвно ќе го памти цел живот. Или барем пола живот:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::pishtoldz
 
Член од
28 февруари 2006
Мислења
14
Поени од реакции
1
ThA-BiTcH напиша:
Не сум спиела со другар на дечко ми, нема ни да го направам тоа.
Пониско и попонижувачко нешто од тоа - АМИН!
А да дознаам дека он напраил такво нешто, добива едно ГоОоОоЛемо ЧАО, а за неа ќе размислам, т.е она не знам што ќе добие, али дефинитвно ќе го памти цел живот. Или барем пола живот:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::pishtoldz
inace ako veke dojde do vakvo nesto nemozes poeke da se lutis na deckoti zoso ustvari drugaka ti e taa krivata.pred tebe ti se prai drugarka a zad grb............:kez: :kez: :kez:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Gargi напиша:
inace ako veke dojde do vakvo nesto nemozes poeke da se lutis na deckoti zoso ustvari drugaka ti e taa krivata.pred tebe ti se prai drugarka a zad grb............:kez: :kez: :kez:
Па тоа и реков де.
Ти добиваш едно големо ЧАО
а она многу повеќе од тоа:icon_lol:
 
Член од
28 февруари 2006
Мислења
14
Поени од реакции
1
ThA-BiTcH напиша:
Па тоа и реков де.
Ти добиваш едно големо ЧАО
а она многу повеќе од тоа:icon_lol:
e taka moze:icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Gargi напиша:
inace ako veke dojde do vakvo nesto nemozes poeke da se lutis na deckoti zoso ustvari drugaka ti e taa krivata.pred tebe ti se prai drugarka a zad grb............:kez: :kez: :kez:
Во никој случај! Ако тој не сака, на глава нека му игра таа нема да прифати ... на сила, неможе да го заведе и точка.
А исто и за неа ... ако тој и се пушта нормално е да ми каже, да го откачи, да го игнорира или било што само не да прифати таква покварена игра. Ако не и мрда опашот и неа, нема да прифати и тука исто точка.
Ако веќе се најдат слаби душичките, па неможат да си одолеат еден на друг без оглед кој кому се пушта ... наредно нешто што ќе прават ќе се вежби да ме заборават мене.:star:
 
Член од
28 февруари 2006
Мислења
14
Поени од реакции
1
divine напиша:
Во никој случај! Ако тој не сака, на глава нека му игра таа нема да прифати ... на сила, неможе да го заведе и точка.
А исто и за неа ... ако тој и се пушта нормално е да ми каже, да го откачи, да го игнорира или било што само не да прифати таква покварена игра. Ако не и мрда опашот и неа, нема да прифати и тука исто точка.
Ако веќе се најдат слаби душичките, па неможат да си одолеат еден на друг без оглед кој кому се пушта ... наредно нешто што ќе прават ќе се вежби да ме заборават мене.:star:
vo sekoj slucaj da i da se sluci takvo nesto i dvajcata se krivi
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
nema ni teoretska ni prakticna sansa da posaka nepa da napravam
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Nikogas mi se nema sluceno i nikogas nema da mi se sluci bidejki e krajno nedostojno i e pokazuvanje na najgolema mozna nepocit kon licnosta so koja si zaedno.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Никогаш не вели никогаш, особено со бело вино в рака. :):)
 
N

n/a

Гостин
Nikogas do sega...:pos2:
Ali sum primetil edni malku poinakvi pogledi...
I da...mi se sakalo,ne da ne!Ama ne sum go napravil!
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Ne, ne i pak ne!Ne sum go storila toa a nema ni da go storam i uste 1000 godini da ziveam, zatoa sto za mene toa e mnogu niska postapka! Dobro si gi poznavam drugarkite, znam deka bi napravile se za mene, kako sto i jas bi napravila za niv, i ne sakam da go izgubam seto toa sto so godini sum go gradela so takva bezobrazna postapka!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom