Дали некогаш сте помислиле да убиете некого?

  • Креатор на темата ¯\_(ツ)_/¯
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Не станува збор за некоја болна фантазија туку ме интересира дали некогаш сте биле повредени до тој степен што би убиле човек?
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Crazy P0Y0L напиша:
Не станува збор за некоја болна фантазија туку ме интересира дали некогаш сте биле повредени до тој степен што би убиле човек?
Да.
Пред саат време, откако заврши утакмицата Вале-факин-сија VS Интер, збеснав! Да имав некој комшија навивач на Вале-факин-сија, најверојатно ќе зажалеше што воопшто бил роден! :sakas_ust
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Исто и тука,па ова ми е прв пат во живот вака да се чуствувам,обично нервозата трае 3-4 секунди коа не заеш што правиш меѓутоа денеска претераа!!!
МАМЕ нивно....
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
не баш... ако сум принуден(во крајна нужда-момент на одбрана и одбранбен инстинкт) ДА, во kill or be killed situation! killing for living, текиња?
 

kamiSKaZI

Io Sono Interista
Член од
31 јануари 2007
Мислења
543
Поени од реакции
34
и така мрзев шпанци ама после ова дефинитивно ми е у план, не да убијам некој такоФ ама така добро да го изгазам (ке ве викам и вас)
ѓа плус овие гејовиве си се показаа со пи*** се, бегаа ко мали деца
 
N

Nephthys

Гостин
Сабајле ми дојде да утепам еден старец што шутираше едан штотуку окучена кучка:tapp:!
Доби само една вруќа клоца..се надевам ке ми го осеѓа ѓонов од кондурава у чмар со денови:zlo:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Да.Типот што ми го отру кучето...
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
коа ќе ме изнервира некој до краен степен сакам да убијам некој...и дур сум нервозна ако замара некој тој ке го убијам....хехее
не сум убила али ми доага у нервози
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Da sakav ke ubiev nekoj do sea..
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ja iskreno neam zelba da ubijam nikogo :)
ama rado bi go macel.. :)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
da,sum pomislis, ne znam zosto ama taka mi dojde, pa ne e strasna tolku pomislata
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
не не сум била до тој степен повредена за да помислам такво нешто...
 
N

NeMiRnA

Гостин
Ne sum dobila zelba licno jas,ama nekoj drug da ubie nekoj za mene moze hihihihi i toa samo koga mnogu ke me povredi nekoj ili iznervira ja dobivam ovaa glupa zelba:)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Pa zasega ne no ako nekoj me dovedi do takva situacija jas nema da go ubijam tuku ke najmam nekoj profesionalec i ke mu recam da go maci i poleka da umira :nerv:
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
uuuuuuuu da, sum pomislil da ubijam nekoj, posto ima luge so koi nemozes da se zarzberes razumno so zborovi, pa nekako pomislata ti pominuva niz glava kako edinstveno resenie (posto mozebi i on bi te upucal.....hmmmm) :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom