Дали можете да издржите 2 дена без благо?

Член од
17 август 2008
Мислења
98
Поени од реакции
10
не можам односно нема шанси ден без благо не па два дена
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
385
Поени од реакции
18
можам бе како неможам...неможам коа неам дома и коа ме мрзи да идам до продавница:)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Што е проблем да издржите без благо???
Ај да кажеш без вода, или без храна, ама без благо???

Не сваќам.
 
Член од
17 август 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
јас еден ден ке изржам некако ама два дена нема шанси морам нешто благо да изедам:wink:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Не сум се впуштил во таква авантура да се оставам два дена без слатко...може да прескокнам оброк ама чоколада не...:wink:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Го направивте благото како да е важен прехрамбен продукт. Ај без вода или храна може ама благ бе, јас можам да издржам месец а и повеќе.
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Го направивте благото како да е важен прехрамбен продукт. Ај без вода или храна може ама благ бе, јас можам да издржам месец а и повеќе.
тачноо ..и те како си во право...а друго е на пример да си зависник од благо , ко сестра ми на пример хахахахха
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.686
Порано неможев, но во последно некако ич не јадам благо. Незнам зошто, ама можам да издржам и 1 недела без проблем.
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
:vozbud: ЗАВИСНИК од БЛАГОООО :vozbud: Чоколадо дневно не ми бега, незнам зошто ама неможам да издржам, исто како кога наркоман неможе да издржи без доза...
ЧокоНаркоман сум!!!​
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Сум издржала и мнооооогу повеќе, така да мислам дека 2 дена не претставуваат проблем :)
 

Alien®

Finally founded...in love...
Член од
3 февруари 2008
Мислења
162
Поени од реакции
5
Кај мене дома ретко се јаде благо па затоа и ретко се наоѓа, или ако има го јаде сестра ми на брзина па така да не останува за мене...дали јадам 2 пати во месецот :toe:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
За два дена воопшто не е тешко.А ако спомни некој две недели или два месеци е тогаш станува тешко:pos2:
 

ninanajna

Ice Girl
Член од
15 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
12
Јас ако не јадам благо денес мислам ќе пукнам барем една коцка да е ама важно да си апнам малце зависна сум многу ама тоа е слатка навика се
 

Kajgana Shop

На врв Bottom