Дали лажете (сте лажеле) за невиноста?

Дали некогаш сте лажеле околу невиноста?

  • Да, дека сум бил/а невин/а

    Гласови: 7 4,8%
  • Да, дека сум имал/а секс, а всушност сум бил невин/а

    Гласови: 34 23,3%
  • Не, никогаш

    Гласови: 105 71,9%

  • Вкупно гласачи
    146
Член од
14 јануари 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
gi lazev edno vreme drugarkite dodeka ne me fatija na delo i dodeka ne me "zacesa" jazikot... posle se se dozna i od togas ne sum izlagala
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
kurvi4e напиша:
gi lazev edno vreme drugarkite dodeka ne me fatija na delo i dodeka ne me "zacesa" jazikot... posle se se dozna i od togas ne sum izlagala
Веруј, знаеле и пред да те фатат на дело.
Те виделе со кој ник идеш на Кајгана. :)
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Acid напиша:
Нема врска, црвено квадратче од мене.

Еве, јас признав дека ми е првпат. Подобро е да признаам на време, отколку сам да си потпишам признаница после 2-3 минути. А и не гледам ништо понижувачки да признаеш дека си невин. Баш напротив, можеш да добиеш повеќе „поени“. :wink:
Од мене имаш зелено за ова, зашто, на пример, и јас го имав истото направено. СИ имав на време признаено, ш`о да се брукам потоа, кога може со врем да си кажа,. :pos:
 
Член од
14 јануари 2006
Мислења
5
Поени од реакции
0
Da,sum lazela na nekolku tipovi deka ne sum bila nevina zasto?Zaradi sto sum mislela da ne pomislat deka sum glupava.I najvise zaradi sto sum mislela deka nema da sakaat nevina itn.
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Кога бев невина си кажував дека сум невина и воопшто не се срамев. А сега кога не сум ,немам проблем ни тоа да го кажам-зошто би лажела за било која од овие две работи?Не ми е јасно :raz: Тој што те сака и почитува ,ќе те сака и така и така...
 
Член од
15 јануари 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
Старно злато втор си ми .... ме интересира колку луѓе го слушнале ова.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ја и да лажам и да не лажам - никој нема да примети ниту пак ќе знае дали сум невин или не. :pos: Во било која насока. :baeh:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Macedalien напиша:
Ја и да лажам и да не лажам - никој нема да примети ниту пак ќе знае дали сум невин или не. :pos: Во било која насока. :baeh:
да, да, секако...:lud:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
шо ќе лажеш..
5 секунди си се 5 секунди.
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
38
Поени од реакции
0
Abe lazev eden tip okolu taa rabota ama ke vidime kako ke odi,uste nemame stignato do momentot na razotkrivanje;-)
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Bubi напиша:
Izgleda mi verva,ama sega nema da ima sansa ni da me razotkrie,oti e over!!!!! Verojatno i me mrazi....
паметно раскинување си му направила !!!!
така ли е ????

многу женски сакаат кога ќе раскинат да ги натераат дечковците да ги мразат!!!:lud::lud::lud::lud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom