Дали би простиле неверство?

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување
B

Borg_Drone

Гостин
за да ќарам пушење - се признавам бе ( и ќе ти платам ако треба)
Е бе, за една цигара се брукаш.Ем педер, ем се брука за цигара.За цигара ли си спремен да го примиш?Јас не сум педер ако ти си, си го погрешил човекот.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Е бе, за една цигара се брукаш.Ем педер, ем се брука за цигара.
Aли неверство не простувам. Поарно би седел на маса и пиел со геј од колку со некоја краста која се изнаплака и прости неверство
 
B

Borg_Drone

Гостин
Aли неверство не простувам. Поарно би седел на маса и пиел со геј од колку со некоја краста која се изнаплака и прости неверство

Продолжи да си седиш и со едните и со другите.Си се пронашол кај своите.
 

Ulbrecht

Ајдеми Попуши
Член од
28 јануари 2013
Мислења
89
Поени од реакции
68
Напален до крај! Се би ебел, дури и девојче.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Продолжи да си седиш и со едните и со другите.Си се пронашол кај своите.
Не се љути бе, зезање е, поо шо си осетлив. Немам ништо протв тие шо простуваат сигурно си имаш свои причини за такво нешто, не мислев да те навредам, сериозно а ако те увредив - извини ,е те ова е историски момент да Лет на некој му се извини!!
 
B

Borg_Drone

Гостин
Не се љути бе, зезање е, поо шо си осетлив. Немам ништо протв тие шо простуваат сигурно си имаш свои причини за такво нешто, не мислев да те навредам, сериозно а ако те увредив - извини ,е те ова е историски момент да Лет на некој му се извини!!
Па не се љутам де, каде ти виде љутење?Гледаш, немам напишано реченица со големи букви, нити пак имам некаде ставено извичник.Само ти ја кажувам вистината.
 
A

AnFem

Гостин
Три пати ура за Borg_Drone! Човекот кој го натера Лет 3 да се правда и да цмиздри. :pos:
Добро бе Лет, не си педер, еве јас ќе потврдам и ќе се пишам како сведок.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
11.719
Не е интересно со извинувања, ќе замре муабетот :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom