Група Д (Дан, Шве, Кат, Еги, Арг, Бах)

Која од неЕВРОПСКИТЕ селекции ќе оди 1/8 финале?


  • Вкупно гласачи
    33
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Мувларски репки кога играат се е можно.
Сепак,ние од форум да се собериме барем 3 гола ќе закуцавме :)
Аргентина,донт крај фор ми :)
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.913
Поени од реакции
1.766
Данците победија против Бахреин ама многу се испотија за двата бода.Бахреин изненадија со борбена игра а во 46 мин се доближија на 1 гол,а мислам дека Словенските судии имаа непотребно исклучување на еден играч на Бахреин кој потоа и неспортски реагираше и доби 2 +2 a во ист време данците имаа двајца исклучени и тука паднаа Бахреинците.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Данците победија против Бахреин ама многу се испотија за двата бода.Бахреин изненадија со борбена игра а во 46 мин се доближија на 1 гол,а мислам дека Словенските судии имаа непотребно исклучување на еден играч на Бахреин кој потоа и неспортски реагираше и доби 2 +2 a во ист време данците имаа двајца исклучени и тука паднаа Бахреинците.
Нормално,јас ги играв,само тие ме паднаа,хаха.
Од Катар Бахреин изгуби +10,вчера како на екстази да беа,да се прашуваш кои беа Данска кои Бахреин,зошто Бахреин беа во црвени дресови,шо имаа еден среден Бахреин,или лев ГИ ОТЕПА,да се чуди човек,опасен бек,какви движења упм:shook:.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.913
Поени од реакции
1.766
Нормално,јас ги играв,само тие ме паднаа,хаха.
Од Катар Бахреин изгуби +10,вчера како на екстази да беа,да се прашуваш кои беа Данска кои Бахреин,зошто Бахреин беа во црвени дресови,шо имаа еден среден Бахреин,или лев ГИ ОТЕПА,да се чуди човек,опасен бек,какви движења упм:shook:.
Да левиот бек Кемал ,ама интересно беше после утакмицата кога Врањеш почна да го критикуват на Хансен за играта а тој ладен типично скандинавски му одговори тепавме ,зедовме два бода.Ме изненадија Бахреин цела утакмица ја издржаа играјќи одбрана3-2-1.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom