Го убил соседот бидејќи мислел дека е вампир

Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Го отепал и отишол во друга соба да спие па го пријавил убиството, уште шо нема да видиш :eek:
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Па што не го тестирал со света вода и лук?
Не бе имун се веќе вампирите на лук !
Сега шемата е со амајлии сваќаш (шеќер+сол)
нешо као Македонска верзија на Sugar,spice & everything nice во случајов BAD ХАХАХА
и ....
Чоек ...РЕЛАКСИРАЈ СЕ !!
СЕПАК ТОА СЕ СРБИ :) :cool:
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
31.765
Поени од реакции
45.878
Не бе имун се веќе вампирите на лук !
Не е точно!
Ја секогаш пред да ги убијам ги тестирам и не се имуни верувај.
Да го видиш комшијана вчера (бог да го прости) како цврчеше коа малце само го прснав со света вода и му хукнав со здив од бел лук.
 

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Не е точно!
Ја секогаш пред да ги убијам ги тестирам и не се имуни верувај.
Да го видиш комшијана вчера (бог да го прости) како цврчеше коа малце само го прснав со света вода и му хукнав со здив од бел лук.

па ти си истребувач на вампири ! :noze:
 
S

Sagan

Гостин
Параноја + делузија од спиритуален карактер...
Ако, нели, се докаже дека психички не е ок.
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.004
Поени од реакции
3.315
Параноја + делузија од спиритуален карактер...
Ако, нели, се докаже дека психички не е ок.
Ракија + Отровни печурки од халуцинирачки карактер...
со гаранција психички е пореметен
 
На врв Bottom