Големо его = мал пенис?

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
322
Најдобитна комбинација е: голем пенис, мало его, малку памет = бесконечна глупа среќност.
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
[quote-la-loca]Во болница иде еден црнец и сите сестриве лееееее лежи црнец ојте да видиме колкав му е. И одиме сите да видиме и кога шо да видиш црвче. Значи таа теорија дека на сите црнци им се големи не држи вода.
А дека е битна големината, битна е и тоа мн, за поголемо задоволство се разбира. Ако нас не ни е битна големината, така вие нема да плачете по поголеми хихих се со цел да не задоволите.И пак се се сведува на тоа дека се се врти околу нас жените и на тоа колку позадоволна би си заминала секоја од вашиот кревет![/quote]

Е волку се немам насмеано:pos2::pos2:
Која глупост си напишала ццц...
Ами како може човек во болница да иде и да му е голем:pos2:
Требало една од вас прво:pusk:па после да измерите шо големина е...
Па така на сите им е црвче,леле,леле брука невидена:kesa:
:tv:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
[quote=laloca]Во болница иде еден црнец и сите сестриве лееееее лежи црнец ојте да видиме колкав му е. И одиме сите да видиме и кога шо да видиш црвче. Значи таа теорија дека на сите црнци им се големи не држи вода.
А дека е битна големината, битна е и тоа мн, за поголемо задоволство се разбира. Ако нас не ни е битна големината, така вие нема да плачете по поголеми хихих се со цел да не задоволите.И пак се се сведува на тоа дека се се врти околу нас жените и на тоа колку позадоволна би си заминала секоја од вашиот кревет!
delfybuba напиша:
Е волку се немам насмеано:pos2::pos2:
Која глупост си напишала ццц...
Ами како може човек во болница да иде и да му е голем:pos2:
Требало една од вас прво:pusk:па после да измерите шо големина е...
Па така на сите им е црвче,леле,леле брука невидена:kesa:
:tv:
Ох ќерко кога се мисли на црнци и на нивната големина се мисли општо колкав им е, а не се секирај на пацентите у болница им станува и те како, само шо да ти објаснувам кога не си видела тое.
Па и не би рекла дека на сите им е црвче пошто сум видела секакви и гадни да ти се повраќа и онакви нормални, ама пак ќе ти кажам кој не видел не знае!
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
Ох ќерко кога се мисли на црнци и на нивната големина се мисли општо колкав им е, а не се секирај на пацентите у болница им станува и те како, само шо да ти објаснувам кога не си видела тое.
Па и не би рекла дека на сите им е црвче пошто сум видела секакви и гадни да ти се повраќа и онакви нормални, ама пак ќе ти кажам кој не видел не знае!
Ох,тетко,јас ти викам дека така ништо не можеш да знаеш,верувај:smir:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.695
Поени од реакции
12.108
Ох ќерко кога се мисли на црнци и на нивната големина се мисли општо колкав им е, а не се секирај на пацентите у болница им станува и те како, само шо да ти објаснувам кога не си видела тое.
Аман бре? Човек да не стапне у болница, досие од гениталиите му прајте :)
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Ох ќерко кога се мисли на црнци и на нивната големина се мисли општо колкав им е, а не се секирај на пацентите у болница им станува и те како, само шо да ти објаснувам кога не си видела тое.
Па и не би рекла дека на сите им е црвче пошто сум видела секакви и гадни да ти се повраќа и онакви нормални, ама пак ќе ти кажам кој не видел не знае!
И стручно по темава во стил на Адам Севиџ има врска егото со големината или е пак само мит?

Баш ме интересира што подразбираш под гадни

-со изварка наоколу?
-енормно мали?
-некоја трета форма?
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Мажите тотално се фрустрираат и окупраат со
1. големината на нивниот пенис и
2. доколку жената не ја доведат до оргазам
Ова го знам од лично искуство

Мене лично големината на пенисот на партнерот не ми е проблем - дури подобро ако не му е многу голем (нема да ме боли) ... но многу ми е битно дали ќе ме доведе до оргазам или не

--- надополнето ---

Солунски атентатор,

Ај прати ни слика од твојот пенис да се увериме во неговата должина и убавина ... вака ... само лиги ни правиш:pos2:
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Мажите тотално се фрустрираат и окупраат со
1. големината на нивниот пенис и
2. доколку жената не ја доведат до оргазам
Ова го знам од лично искуство

Мене лично големината на пенисот на партнерот не ми е проблем - дури подобро ако не му е многу голем (нема да ме боли) ... но многу ми е битно дали ќе ме доведе до оргазам или не

--- надополнето ---

[


Кај мене зависи до девојката,има некои што ми е битно само ја да си се задоволам,а кај некои не е така.Зависи највеќе од квалитетот на девојката.
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Мажите тотално се фрустрираат и окупраат со
1. големината на нивниот пенис и
2. доколку жената не ја доведат до оргазам
Ова го знам од лично искуство

Мене лично големината на пенисот на партнерот не ми е проблем - дури подобро ако не му е многу голем (нема да ме боли) ... но многу ми е битно дали ќе ме доведе до оргазам или не


Така е,треба техника да се има, не големина
 
Член од
6 декември 2007
Мислења
191
Поени од реакции
15
Мене ми е мал! Иако девојками понекад вика дека ја боли ја викам дека ми е мал. А егото??? Уххх ПЛАФОН.

Сите машки мислат дека им е мал :kesa: хехехе

Е сега проблем е што не возам BMW :toe:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.750
Така е,треба техника да се има, не големина
Море и големина ќе да треба покрај техниката, заеби техника, ај признајте си ебаго... :)
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Море и големина ќе да треба покрај техниката, заеби техника, ај признајте си ебаго... :)
добро сега не мислам баш ептен некое малечко :nenene:, ама не и некој ептен голем. што ке ми прави, ќе ме разнесе:)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.679
Поени од реакции
11.750
добро сега не мислам баш ептен некое малечко :nenene:, ама не и некој ептен голем. што ке ми прави, ќе ме разнесе:)
Сум чул дека има 3 големини коли одговараат на 3 така да се изразам длабини, и некаде сум сретнал дека некогаш во индија било многу важно да бидат во склад големината и длабочината за успешен брак, им имаат и имиња дадено само ги заборајв :). Иначе насловот на темава има логика, така ќе да е :)
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Ако мислиш дека ти е мал,погледни го преку огледало.Башка кога ќе си го фатиш со рака изгледа не толку голем,а да видиш да ти го фати женска рака(помала) е тогаш ќе се види разликата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom