Големо его = мал пенис?

Член од
24 мај 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
The`bItCh напиша:
Сигурно ви е позната следнава ситуација:

Куп фраери собрани на забава, сите зборуваат, но еден од нив е посебно впечатлив. Наметливо се шегува со сите девојки, им се набацува, се матка наваму-натаму, а надвор сигурно го чека некој бесен автомобил... Едноставно - крева врева.
Дали ваквото однесување е некаква компензација за немоќта која се крие во неговите панталони?

Во повеќето случаи поголемата доминација и наметливост кај мажите е производ на нивните мали пениси. Или, колку е тој погласен - толку му е помал. Секако, ова не важи баш за секој фраер кој остава впечаток на гласен и доминантен момак.

Иако не баш на сите им е важен пенисот и неговата големинa, немојте да се изненадите кога ќе дојде време за секс ваквиот егоист да се покаже како себичен и лош љубовник.

Па што мислите? Има ли вистина во сето ова?:raz:
Mozebi do negde ti e vo pravo teroijava, ama pak, nikogas nema da doznaes dodeka ne vidis?:))))
A temava ti e utnata zs si mawowetna:))) ne smees da zboris za penisi, a najmalce za nivnata golemina:D

P.S

For a Virgin, Any Penis is a Big Penis ;)))))
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
PsYcHoToXiC напиша:
Mozebi do negde ti e vo pravo teroijava, ama pak, nikogas nema da doznaes dodeka ne vidis?:))))
A temava ti e utnata zs si mawowetna:))) ne smees da zboris za penisi, a najmalce za nivnata golemina:D

P.S

For a Virgin, Any Penis is a Big Penis ;)))))
Ти знајш дали имам видено и врз основа на што сум ја отворила темава? Не секако.. темава е далеку од утната. Да беше утната немаше да се изнапишат две страни не? Каде пишува дека малолетниците не смеат да зборуваат за пениси а уште помалку за нивната големина? Модератор сум на подфорумов ти теквит? м?

П.С. You can suck every dick in the world and still be a virgin.:wink:
 
П

Петар-МКД

Гостин
Абе не е се до големината =) Мажот треба да има чувства и емоции спрема девојката, па и да му е мал органот секако деќа ќе успее да ја задоволи :lud: :raz: ...а што кажав и јас сега?
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
230
Поени од реакции
10
Абе не е се до големината =) Мажот треба да има чувства и емоции спрема девојката, па и да му е мал органот секако деќа ќе успее да ја задоволи :lud: :raz: ...а што кажав и јас сега?
Rece SEKAKO KE USPEE DA JA ZADOVOLI :) , ama so kolku mal ? :) ako stavis kondomce koga ke i go streses da ostane vnatre vo vaginceto ? :) ups..sorry i so race da go vagjas ? Abe vazno se ljubime :) Ili da go nategnes toa kurtonot na kuristeto ... ova penisot (koj ne e taka strasna muzetina ali zato e cvrst kako Brus Li :) ) i da i pokazis koj e Bossot :) abe toa Malo , malo ama tehnicarce - toa e samo kako utexa za momcite so koi prirodata surovo se poseguvala :) gluvce mu dala vo gakjite . Zal mi e , mozam da zamislam kako vi e :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
nema vrska.........golem/mal PENIS......sve isto.......
said a guy, which i hope he ain't gay :) женските не би се согласиле...а во врска со егото?? можеби, но чиста коинциденција...исто како што неможеме да кажеме, испод мира - триста вира...т.е. незначи ако ќути и не се “перчи“ дека има девет ипол инча у гаќите...
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
:nenene: хаха не е точно тоа јас мислам.пенисо нема врска со карактеро,а и желбата за секс е поврзана повеќе со карактерот на една личност отколку со големината на пенисот.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
старичка темава, а? =) со слика, може?


прекинете со глупости. егото произлегува од карактерот, курот од наследство(днк). колку што жените си ги бираат цицките(у смисол на големина, форма), толку и ние мажите си ги бираме курињата(во смисол на големина, форма). it's all heritage.
и то.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
ХееХее....
Затоа јас имам мало его ама.....:vozbud::vozbud:
Нема шмекерица после секс шо не ме нарекува Нигер
муаахахаха....
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Во повеќето случаи поголемата доминација и наметливост кај мажите е производ на нивните мали пениси. Или, колку е тој погласен - толку му е помал. Секако, ова не важи баш за секој фраер кој остава впечаток на гласен и доминантен момак.
:pos::pos:Ау да си знам одсега да не се отварам многу, оти опасно е мислењето премногу самодоверба премал пенис. Инаку искрено да си кажам не е вистина ако човек има преголема самодоверба, дека има премал пенис. Јас сум личен пример за спротивното нешто.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не знам јас за егото, ама знам дека големината на пенисот не ретко е обратно пропорционална на големината на мускулите. :tv:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Сум чул и муабети во стилот,
големо стапало/ дланка, голем нос = голем пенис :kesa:

Мислам дека не држат вакви и слични стереотипи.
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Сакам да кревам врева, само кај оние што ме знаат, и што се знаеме многу добро.

Фраер...тој збор највеќе го мразам, битно е колку те бидува.


Треба да си шутрак за да креваш врева а кога знаеш дека не те бидува.:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom