Гледачот Дуле од Велес

A

AnFem

Гостин
Зошо да не. Може ќе направи некоја магија да се сврземе и 17 деца да ми изродиш. Да веруваш во вакви работи:D
Имам јас фин избор кој ќе ми помогне во репродукцијата. А уште побитно е тоа што не се репродуцирам со очајни типови што ставаат слики од себе, по долен веш, на јавен форум. :icon_lol:
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Имам јас фин избор кој ќе ми помогне во репродукцијата. А уште побитно е тоа што не се репродуцирам со очајни типови што ставаат слики од себе, по долен веш, на јавен форум. :icon_lol:
Не се жешти одма Anarcho Femmina, кога ќе почнат на Дуле маѓиите да делуваат на тебе и ќе ме засакаш, самата ќе се увериш дека помага чоекот. А пумата прво треба да ја исцели па после да и направи маѓија за мене. :D
 
A

AnFem

Гостин
Не се жешти одма Anarcho Femmina, кога ќе почнат на Дуле маѓиите да делуваат на тебе и ќе ме засакаш, самата ќе се увериш дека помага чоекот. А пумата прво треба да ја исцели па после да и направи маѓија за мене. :D
Дуле може лечи, ама не може да прави чуда. :icon_lol:
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
За женските има добар гледач во едно Тетовско село, заинтересираните можат да го контактираат на странава ...

http://guru.mk/pregled/gatach-od-brvenica-gi-lekuva-pacientkite-so-seks
Имаше уште еден таков случај. Бајачот или гледачот почнал да ја фаќа и да ја соблекува клиентката, ама мислам дека тој беше млад :)
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
Ти пак збориш у мое име и ме олајаваш по форуми, злоќо низаедна. А не кажуеш како ме манијачеше со црни маѓии? И како после ме молеше да му кажам на Дуле да престане со контрамаѓии, пошто те утепала мигрена. Седи си у тоа дувлото твое, вари мртви пацови и не оговарај, зашто ако пак му свртам на Дуле, нема пари да ти стигнат за кафетин.
Е за никаде си, стварно како ме издаваш цел свет да ме знае - па никој на врата да не ми чукне троа пари да зеам...ц ц ц.....срамота.
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Имаше уште еден таков случај. Бајачот или гледачот почнал да ја фаќа и да ја соблекува клиентката, ама мислам дека тој беше млад :)
Ако мислиш за тој кочанецот што ја даваа сторијата на канал 5, и не е така млад има над 50год, али јас на такви бајачи, гатачи им честитам дери проста раја. Тој тип го познавам ке види носиш некаков златен накит ти го зема и фрла демек имало некоја си магија на него, а го фрла во едно запуштено место обраснато со трави она ова мечки кај се кријат оди после и си го зима. Има милион други приказни и за него и за други ко него али додека има овци ке има и волна, верувале или не некој од овие дебело печалат. Ако им е то нека дарба зш земаат пари.
Инаку мене она ко ја даваа сабина на тв како ме има изнасмеано им се јавува еден постар чоек и ја пита за синот дали ке се ожени, ова го пита хороскоп за син му овој незнае, го кажа датумот на рагање тој и сабина вели, а син ви е стрелец овој ко се запали, каков стрелец он е пекар никој не е стрелал.
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.482
Поени од реакции
2.351
Јас овие теми за „гледачи“ би ги ставил во ЧДА, а не во мистерии, за мене нивната мистерија веќе ми е разоткриена, лага...
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
ехеееееј, кај отиде?

Инаку, Тапетарот наш не веруе...те рчка овде, инаку и он го дели твоето мислење.
Не може гатач да се посети пред доктор.
За жал познавам премногу такви луѓе.

И не им е крив Дуле, Муле, Трајче, Стојан.... криви се самите.
Си стојам на кажаното.

Крајно неписмено и неодговорно е према сам себе да бараш помош од врач, а сеуште медицината не дигнала раце од тебе.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Не може гатач да се посети пред доктор.
За жал познавам премногу такви луѓе.

И не им е крив Дуле, Муле, Трајче, Стојан.... криви се самите.
Си стојам на кажаното.

Крајно неписмено и неодговорно е према сам себе да бараш помош од врач, а сеуште медицината не дигнала раце од тебе.
Може и ќе е оф топик ама да прашам...

Колку е паметно воопшто да бараш помош од врач и сл?

Познавам доста луѓе,пријатели и од блиска фамилија ама едноставно некако ми е нелогично.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Може и ќе е оф топик ама да прашам...

Колку е паметно воопшто да бараш помош од врач и сл?

Познавам доста луѓе,пријатели и од блиска фамилија ама едноставно некако ми е нелогично.
Не знам. Никогаш, според мене.
Тоа не се луѓе - врачарите, обични лешинари се.
Али јебига.....
--- надополнето: 14 март 2013 во 05:19 ---
Не се жешти одма Anarcho Femmina, кога ќе почнат на Дуле маѓиите да делуваат на тебе и ќе ме засакаш, самата ќе се увериш дека помага чоекот. А пумата прво треба да ја исцели па после да и направи маѓија за мене. :D
Уф, слабо стојам со self control кога сум во близина на вистински тролови.
Ама слободата ми е доста мила, така што, не ме среќавај со врачови, ќе треба ко за човек да лежам :(
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Не знам. Никогаш, според мене.
Тоа не се луѓе - врачарите, обични лешинари се.
Али јебига.....
--- надополнето: 14 март 2013 во 05:19 ---


Уф, слабо стојам со self control кога сум во близина на вистински тролови.
Ама слободата ми е доста мила, така што, не ме среќавај со врачови, ќе треба ко за човек да лежам :(
Би те замолил за компаративна анализа, пошто знам дека си по науката и тврдите факти. Исто така од твојот поранешен форумски опус ми е познато дека сериозно им пристапуваш на хороскопските анализи, со должно внимание кон хороскопски знаци, подзнаци, куќи, бутури. Ме интересира која е ( и колкава е) разликата во прецизност во претскажувањето меѓу г. Дуле или Баба Илинка од Ѓорче како етаблирани гатачи, и, некој етаблиран астролог (по твој кејф). Која е разликата меѓу рандом хороскопски читател (еве, некоја си Пума) и рандом клиент на Дуле, Коки, Баба Илинка од Ѓорче или Лепа од Драчево?
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Имаше уште еден таков случај. Бајачот или гледачот почнал да ја фаќа и да ја соблекува клиентката, ама мислам дека тој беше млад :)
Кај мене имаше еден стар го направи тоа чичко Пере го викаа и баеше завлечено (гребано) од кучиња и правеше себап за немажени и неженети.
Тој ги терал момите да замижат и да викаат до три пати:

-Чичко Пере кај ми е среќата

После му ја пикал раката во меѓуножјето на момите за да фати иљачот.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Ако мислиш за тој кочанецот што ја даваа сторијата на канал 5, и не е така млад има над 50год,....
Инаку мене она ко ја даваа сабина на тв како ме има изнасмеано им се јавува еден постар чоек и ја пита за синот дали ке се ожени, ова го пита хороскоп за син му овој незнае, го кажа датумот на рагање тој и сабина вели, а син ви е стрелец овој ко се запали, каков стрелец он е пекар никој не е стрелал.
Читав во весник, не знам од каде беше, ама некако ми беше останато во главата како да е помлад...

Леле, оваа Сабина, :pos: жива превара и мене не ми беше јасно како и се јавуваат...На еден му вели: Сад чу да ти уџем у мали мозак ...:pos::pos:

Windfucker
Овој не ја фатил, него ја однел во другата соба и почнал да ја соблекува и да ја фаќа по градите , онака љубовнички како на филм, не за иљач :sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom