Гимназија Добри Даскалов-Кавадарци

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.256
Поени од реакции
6.875
Значи темата е за најзакон школото у Кавадарци-гимназијата. Па има ли некој од тие шо се завршени да ми дадат совет??? Иначе класен ми се падна чи Кочето по македонски :pos:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.494
Поени од реакции
4.239
аахахахахаха кочо хахахахахаххаххаахахах :хаха::хаха::хаха::хаха::хаха:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
163
Значи темата е за најзакон школото у Кавадарци-гимназијата. Па има ли некој од тие шо се завршени да ми дадат совет??? Иначе класен ми се падна чи Кочето по македонски :pos:
Mi nema predavano tipot ama kolku so mi imat kazuvano drugi ne e opasen. Mlad e ima razbiracka so nego.Samo citaj si gi redovno knigite so ti se za obrabotka
Inaku jas zavrsiv vo ovaa gimnazija i super bese. Nema nekoi mnogu losi profesori (dobro 1-2 kolku za bez ic) i se mine lesno. E sea jas bev ekonomski smer, ti si opsti so i da ti kazam nema da ti koriste mnogu. Ako ima nekoj od opstite moze da ti kaze nesto poveke.
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Значи темата е за најзакон школото у Кавадарци-гимназијата. Па има ли некој од тие шо се завршени да ми дадат совет??? Иначе класен ми се падна чи Кочето по македонски :pos:
Ааа братче чим си а избегнал професорката по македонски лесна е твојта. :)
Шо смер си ? Правен ?
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Замислите ако секој член почне да отвара тема за школото у кое уче па тоа ке биде лудница компјутеро кога ке улезеш на кајгана ке ти опне 2 шамара.
Јас мислам дека и на оваа тема не и бега БИННННННН
А да и шо мислите колку луге од Кавадарци од таа гимназија има на форумо нека има 50 (шо не верувам) и само они ке пишат и шо ке си кажувате колку денеска бил мизерен мајонезо у сендвичо на одморо.:smir:
 
Член од
17 август 2008
Мислења
98
Поени од реакции
10
ако се избрише темата за нашта гимназија нека се избришат за сите да нема дискриминации.

п.с. инаку кочето ти е најзакон професор мене ми предава 3 година сум и супер си миниме е сеа ци учиш редовно и немаш мака цело време се смее он.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.256
Поени од реакции
6.875
Општа 1-1 :pos: иначе и ваа по математика глуме лудило неш :pos:
 
Член од
17 август 2008
Мислења
98
Поени од реакции
10
епа у гимназијата има паралелка еконмски и паралелка правен а цек кој ти е математика???
 
Z

ziko bt

Гостин
прв пат слушам за ова во Битола нема вака општа си е гимназијата и после втора си одбираш она редовното општ,јазичен или математички смер:toe:
 
Член од
17 август 2008
Мислења
98
Поени од реакции
10
епа така комбинирана ни е гимназијата си имаш и гимназиски 5 паралелки и 1 правници и 1 еконосми башака тоа у 3 шо се делиме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom