ГЛАСАЊЕ 120, ТЕМА ПЕШАЦИ (и сите други луѓе по улица)

јас гласам за:


  • Вкупно гласачи
    46
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Еве за бијонс да не се осети пак игнорирана, да не биде дека се гласало на наш начин, иако јас се зезав бијооонсссс опушти сеееее....идеме со гласање официјално


@Петра П.




@Acid



@Toto.toto



@bijons



@Anco



би ве замолила без коментари оваа слика не е на тема оваа е не знам што....стиснете заби гласајте и да одиме понатаму. ако не турите и клуч на темава и ајт у пм :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.627
Поени од реакции
34.814
...така треба!... процедурално да се запази деловникот на гласање, ова она игнор, не е важно, ред и дисциплина е важна! :cool:
 
F

Flatter

Гостин
...така треба!... процедурално да се запази деловникот на гласање, ова она игнор, не е важно, ред и дисциплина е важна! :cool:
Ако гласам за тебе кажи ми што ќе ми дадеш хмм ?,.!?ч-+? :cautious:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@Acid иако го ставив гласањево до другата недела не верувам дека нешто ќе се смени...не верував ни дека толку фејк профили ќе направиш за гласање, овај, дека ќе гласаат толку луѓе :P
се зезам, него може и да забрзаме постапка....утре тема? шо викаш?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.964
Он е админ и ваљда доста ради тоа гласаат некои за него, но и објективно, by far му е најбоља сликата.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.379
Он е админ и ваљда доста ради тоа гласаат некои за него, но и објективно, by far му е најбоља сликата.
Шо ти е бе, админ сум и 20 пати сум учествувал - никад не сум бил ни блиску до победа (иако самобендисано: барем 3 пати сум имал најдобри слики) :)))
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.964
Шо ти е бе, админ сум и 20 пати сум учествувал - никад не сум бил ни блиску до победа (иако самобендисано: барем 3 пати сум имал најдобри слики) :)))
Си имал и не те бирале, али некад имало и бољи од твоите, или барем на тоа ниво, а разлика да била субјективна, т.е. у личен вкус.
Сега и слеп (или некој ко мене што не се разбира толку во фотографија) ќе примети дека твојава е најдобра.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.379
Си имал и не те бирале, али некад имало и бољи од твоите, или барем на тоа ниво, а разлика да била субјективна, т.е. у личен вкус.
Сега и слеп (или некој ко мене што не се разбира толку во фотографија) ќе примети дека твојава е најдобра.
Афкорс, се разбираме :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom